2737
2739

ببین به بلوغ عقلی رسیدی 

خودت بهتر متوجه میشی 

از جهات مختلف خودت را برسی کن ببین میتونی یه زندگی را اداره کنی 

خیلی چیز ها را باید در نظر بگیری عزیزم 

مثلا من الان 19 سالمه و فکر میکنم هنوز خیلی پخته نیستم چون مثلا خیلی دل نازک هستم 

خواستگارت چند سالشه؟

انشالله خوشبخت باشی

میشه برام یه صلوات بفرستید؟اگه فرستادید بگید من براتون بفرستم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هستم گلم

درستوبخون ازدواج کنی ب احتمال زیاد موقعیت نمیشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

به نظرم احساسات بهت غلبه کرده

عاشق شدین؟؟؟

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
2740

کیس خوب باشه ازدواج تو هر سنی مناسبه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

عالیه عالیه.

بهترین سن ازدواج.

من طرفدار ازدواج با سن کم همستم.

ازدواج با سن بالا اصلا موافق نیستم چون هیچی نمیفهمی از زندگی. کی ازدواج کنی .کی بچه دار بشی.

خانوم دیدم ۳۸سالگی ازدواج کرده ۴۰ سالگی مادر شده .

آخه طفلی بچه تا بفهمه پدر مادر چی هستن کی هستن اون موقع پیر شدن .

پدرمادر پیر میخوان چکار آخه.

یکم تفکر کنید الکی هم نیایید بگید که نه آزادیم خوشیم و خوش میگذره اختیارمون دست خودمونه

قدیما به بچه ها میگفتن بازیگوشی نکن🤨الان میگن گوشی بازی نکن😁🤣
دوستان گلم واقعا مامانم مثل شما عزیزان راست میگه که زوده منم به حرفتون گوش میکنم ممنون دوستان ❤❤❤❤❤

انقدر زودتصمیم نگیر گلم 

یکم بیشتر فکر کن 

شاید برای تو سن مناسبی باشه 

به این فکر کن که اون فرد میتونه خوشبختت کنه کنارش ارامش داری

میشه برام یه صلوات بفرستید؟اگه فرستادید بگید من براتون بفرستم  
خوب یا بدشو وقتی دوسش داری چجوری بفهمی؟

مشورت با ادمایی که خیرتو میخوان .چون بقیه اون حسی که شما داری به اون اقا رو ندارن .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706