2733
2734
عنوان

حقوق پیام نور بهتره یا آزاد؟

95 بازدید | 10 پست

رشته اش تجربی هست نمی تونه روزانه بره چون روزانه قبولیش با کنکور هست کدوم دانشگاه بره شانس قبولیش تو آزمون وکالت بیشتر میشه؟ پیام نور یا آزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای وکالت هیچ فرقی نداره توی کدوم دانشگاه خونده باشه چون آزمون جداگانه داره پیام نور هزینش کمتره 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
2731
برای وکالت هیچ فرقی نداره توی کدوم دانشگاه خونده باشه چون آزمون جداگانه داره پیام نور هزینش کمتره&nb ...

خب می‌دونم ولی آموزش کدوم بهتره برای آزمون وکالت؟ مثلا میگه کسایی که روزانه خواندن احتمال قبولیشون بیشتره چون آموزش خوبی داشتن حالا بین پیام نور و آزاد کدوم آموزش بهتری داره؟

خب می‌دونم ولی آموزش کدوم بهتره برای آزمون وکالت؟ مثلا میگه کسایی که روزانه خواندن احتمال قبولیشون ب ...

برای آموزش میگن آزاد بهتره پیام نور خود خوان زیاد داره اگه پایه ای میخواد یاد بگیره اول تلاش خودش بعدم همین آزاد احتمالا بهتر از پیام نوره ولی برای مدرک پیام نور بهتره هزینش کمتره و وقت آزاد بیشتری داره

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
آموزشش چطوره؟ 

الان رو نمیدونم تجربه پیام نور من واسه ۱۷  سال پیشه

کتاب ها به شدت سنگین 

تعداد جلسات توی یک ترم برای هر درس ۵ جلسه بود 

امتحانات به شدت سخت

کتاب ۵۰۰  ۶۰۰ صفحه ای و تست های زیر حاکی 

خب می‌دونم ولی آموزش کدوم بهتره برای آزمون وکالت؟ مثلا میگه کسایی که روزانه خواندن احتمال قبولیشون ب ...

پیام نور قبولیش راختتره چون منابع ازترم اول میخونی .ازاد فقطجزوه میدن همین 

ما سبز تر از تبرهایی که خورده ایم....ادامه می دهیم...کنکوری404 یه مامان.یه همسر ویه کنکوری که قراره تمام قد پای ارزوش بایسته وپابه پاشون رشد کنه ثمر شون ببینه...برای موفقیتم یه صلوات مهمونم کن دوست من💐