2737
2734
عنوان

ناخن شستم عفونت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 51 پست
همون دیگه پیاده رویی کرده فشاراورده عفونت کرده،هرچی زودتر بروکاشتتوریمو کن دیگم کاشت پا نزن تمیزکن ه ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی جواب دادی . یعنی ممکنه لازم شه از ریشه بکشم؟؟؟

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تمیزیشو رعایت کردم فقط اینکه چون کف پام خشکه چند شبه روغن زیتون میمالم همه جای پام و نایلون فریزر ...

واااااای دختر خدابهت رحم کرده باکاشت پا روغن زیتون وکیسه فریز اخ اخ نکن نکن سریع کاشتتو بردار پس ازهمون روغنو پلاستیکه 

دختری 🥰ازفصل زمستان 🧊امابادلی♥️ بهاری🌹متاهل،آشناهاصدام میکنن مسکنه مهربون🤪عاشق همسروخانوادم♥️یک عددتپلی باانگیزه هستم😎برای خوشبختی من وخانوادم اگه دوست داشتی یک صلوات بفرست.یک نصیحت بزرگ دوستاتوبه خودت نزدیک نگه داردشمناتو نزدیکتر.مطمئن باش خدای مهربون همیشه حواسش بهت هست فقط گذاشته موقعش یه حال حسابی به زندگیت بده پس همیشه امیدت به اون بالاسری باشه که ارحمن راحمینه🤩
اوکی🙃هرکی میخوادکاری کنه خب بایدقبلش تحیق کنه ضررشوبدونه دیگه

من اصلا ناخون پامو دوست نداشتم تازه خوشحال شده بودم 😂 بجای کاشت باید برم چیزای تقویت کننده بخرم. بتادین رو چجوری استفاده کنم

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2731
اوکی🙃هرکی میخوادکاری کنه خب بایدقبلش تحیق کنه ضررشوبدونه دیگه

اگه ناخن کار باشی باید پروا رو بشناسی تنها استاد مرکز میسو بود تو ایران مدرک هم.میداد تو بندرعباس بود شعبه اصلیش دیگه از اونجا مطمئنتر و تمیزتر وباکلاس تر ندیدم من ..ولی کاشت کلا تو بهترین جای ممکن هم اشتباه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
واااااای دختر خدابهت رحم کرده باکاشت پا روغن زیتون وکیسه فریز اخ اخ نکن نکن سریع کاشتتو بردار پس ازه ...

فردا میرم برام درش بیاره😭😭😭😭😭

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی جواب دادی . یعنی ممکنه لازم شه از ریشه بکشم؟؟؟

خواهش،نه بابا اونیکه من دیدم جزئی بودش شما بروکاشتتوبردار دیگم روغن وپلاستیک نکش چندروز چرک خشک کن سفلاکسین بخور هروز با بتادین اسریل کن جوراب وکفش بسته نپوش انشاالله خوب میشی خوب نشد به دکترمراجعه کن

دختری 🥰ازفصل زمستان 🧊امابادلی♥️ بهاری🌹متاهل،آشناهاصدام میکنن مسکنه مهربون🤪عاشق همسروخانوادم♥️یک عددتپلی باانگیزه هستم😎برای خوشبختی من وخانوادم اگه دوست داشتی یک صلوات بفرست.یک نصیحت بزرگ دوستاتوبه خودت نزدیک نگه داردشمناتو نزدیکتر.مطمئن باش خدای مهربون همیشه حواسش بهت هست فقط گذاشته موقعش یه حال حسابی به زندگیت بده پس همیشه امیدت به اون بالاسری باشه که ارحمن راحمینه🤩
2740
خواهش،نه بابا اونیکه من دیدم جزئی بودش شما بروکاشتتوبردار دیگم روغن وپلاستیک نکش چندروز چرک خشک کن س ...

چشم ممنونم ازت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اگه ناخن کار باشی باید پروا رو بشناسی تنها استاد مرکز میسو بود تو ایران مدرک هم.میداد تو بندرعباس بو ...

عزیزم من خودم کاشت ناخن دست میزنه همه رازین ولی پارواصلن پیشنهادنمیکنم حتی ب مشتریام چونکه پا همش توکفشو جورابه وباهاش راه میریم عرق میکنه خیس میشه باعث عفونت میشه 

فردا میرم برام درش بیاره😭😭😭😭😭

چندوقته زدی؟ولی تقصیراون بنده خداپدیکوریست یاناخنکارت نیست تقصیراون روغن وپلاستیکه که رفته توکاشت باعث فونت شده

چشم ممنونم ازت 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بی بلا خواهش عزیزم

چندوقته زدی؟ولی تقصیراون بنده خداپدیکوریست یاناخنکارت نیست تقصیراون روغن وپلاستیکه که رفته توکاشت با ...

من تقریبا ۸ روز یا نه روزه

2706