2410
2553
عنوان

ناخن شستم عفونت کرده

581 بازدید | 51 پست

دیشب تاپیک زدم گفتم شست پام که هفته پیش کاشت انجام دادم یهو خیلی درد گرفته و.. امروز دوتا انتی بیوتیک خوردم یکم پیشا سوهان ناخون گذاشتم زیرش که تمیز کنمش و دستمو گذاشته بودم کنار ناخونم . با یه فشار کوچیک کلی چرک اومد بیرون. ترسیدم نمیدونم دلیلش چیه چی شده چرا شده

فردا میرم کاشتشو برمیدارم. کسی تجربه ای داشته؟

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

ناخن نرفته تو گوشت؟من اینجور بودم.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ناخن نرفته تو گوشت؟من اینجور بودم.

پسرخالم میگه اونم وقتی ناخنش رفت تو گوشت اینجوری شد. ولی تا الان ناخنم نرفته بود تو گوشت.یعنی یهو رفت؟؟ 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
چه حالی داده فشار بدی چرک بیاد بیرون😍😁😷

حالم بهم خورد خدایی. البته اولش شوکه شدم تاحالا اینجور چرک ندیده بودم

2714
پسرخالم میگه اونم وقتی ناخنش رفت تو گوشت اینجوری شد. ولی تا الان ناخنم نرفته بود تو گوشت.یعنی یهو رف ...

حتما یا ی پارگی ایجاد شده.ولی از ناخنه.من ک بخاطرش دوتا ناخنای شصتمو سالهاپیش از رریشه کندم خیلی زشت و پهن دراومدن مثل ی کوه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

پماد کلوتریمازول بزن برا قارچ و عفونته

عزیزم من ناخنکارهستم ناخنکارت ازمواد بداستفاده کرده باعث عفونت شده واینکه تمیزبایدنگه داری همیشه کاشت پارو

دختری 🥰ازفصل زمستان 🧊امابادلی♥️ بهاری🌹متاهل،آشناهاصدام میکنن مسکنه مهربون🤪عاشق همسروخانوادم♥️یک عددتپلی باانگیزه هستم😎برای خوشبختی من وخانوادم اگه دوست داشتی یک صلوات بفرست.یک نصیحت بزرگ دوستاتوبه خودت نزدیک نگه داردشمناتو نزدیکتر.مطمئن باش خدای مهربون همیشه حواسش بهت هست فقط گذاشته موقعش یه حال حسابی به زندگیت بده پس همیشه امیدت به اون بالاسری باشه که ارحمن راحمینه🤩
حتما یا ی پارگی ایجاد شده.ولی از ناخنه.من ک بخاطرش دوتا ناخنای شصتمو سالهاپیش از رریشه کندم خیلی زشت ...

وای نگووووووو از ریشه کندن مگه درد نداره؟؟؟

پسرخالم میگه اونم وقتی ناخنش رفت تو گوشت اینجوری شد. ولی تا الان ناخنم نرفته بود تو گوشت.یعنی یهو رف ...

از عوارض کاشت دیگه....من کل ناخنام قارچ زد خدا لعنتشون کنه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

به احتمال زیاد ناخن رفته تو گوشت از جای که برای کاشت رفتی مطمعنی من تا حالا کاشت نکردم اما تجربه عفونت ناخن پا دارم ممکن ویتامین سی بدنت کم باشه 

بزرگترین درست زندگیت رو یاد بگیر ، تو نمیتونی رو هیچ کس جز خودت حساب باز کنی

من اینجوری شده بودم ناخن پام رفته بود تو گوشت چرک کرده بود تا دوماه درگیر بودم آنتی بیوتیک بخور یه بسته چرکشو خالی کن و بتادین بزن و کفش جلو باز بپوش که بهش فشار نیاد 

2706