2733
2734
عنوان

ریزش مو

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 35 پست

دوستان ماسک زرده تخم‌مرغ برای مو چطوره ؟ تاثیر داره؟ منم حس میکنم موهام نازک و کم شده نسبت به قبل. کف سرمم خشک شده میخاره و شوره میزنه البته فقط یه قسمت از سرم. میخواستم ببینم همون هیر ویت یا زینک پلاس بخورم و یه چند تا امپول ب کمپلکس بزنم و ماسک زرده تخم مرغ بذارم خوبه ؟ تاثیر داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبی در مورد عمل بینیت سوال دارشتم.و اینک میشه یع عکس دیگ بذاری میخوام کپ بینیتو ببرم برا دکتز ...

عزیزم باید ب چهرتون بیاد

بعد من ی نکات ریزی هم داره تا برسه ب بی نقصی 

ی عکس مدل ببری و چند نکته رو تاکید کنی خوب میشه بینست

حفره های یک اندازه 

تاکید کن براش

تیغه مستقیم 

سر بینی (نوک بینی) بزرگ نزاره ..غضروف اگ قرار کار بشه کوچیک بشه هر چی اون کوچیکتر باشه بینی ظریف تر میشه

از نیم رخ

خطوط کنار پرها فرو رفتگیشون عادی و طبیعی باشه 

ملکه زندگیشم...👸🤴
2731
شامپو بچه فیروز بزن. اگه با رنگ حنا مشکلی نداری، حنا بزن، ریشه مو رو محکم میکنه. 

شامپو بچه میزنم ولی بازم ریزش داره 

استرسم یهویی میاد سراغم البت قبلا خیلی بیشتر بود ولی الان با اینک کم شده ولی ریزشم زیاد شده

ملکه زندگیشم...👸🤴
عزیزم باید ب چهرتون بیاد بعد من ی نکات ریزی هم داره تا برسه ب بی نقصی  ی عکس مدل ببری و چند ن ...

من دقیقا غضروف نوک بینیم خیلی بزرگ گذاشته اعصابم خرده خیلی.دماغم بزرگه اصلا انگار عمل نشده.میشه ترمیم کنم؟

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
من دقیقا غضروف نوک بینیم خیلی بزرگ گذاشته اعصابم خرده خیلی.دماغم بزرگه اصلا انگار عمل نشده.میشه ترمی ...

فک کنم ترمیم بشه 

ولی من خودمم رو ی چیزای ریزی حساسم ولی از کجا معلوم خرابترش نکنن

ب ریسکش نمی ارزه

ولی ی چکاپ برید

ملکه زندگیشم...👸🤴
من میمیرم برا عمل بینیت نشون مادرمم دادم اونم گف قشنگ.اینجا نمیشه عکس گذاشت😕وگرنه بهت نشون میدادم ع ...

عزیز دلم نگو اینطور 

کی قرار عمل کنی؟

اینایی ک گفتمو بهش بگی خوب میشه ...

ب گرونی دکترم نیس 

باید خوش ذوق باشه

ملکه زندگیشم...👸🤴
عزیز دلم نگو اینطور  کی قرار عمل کنی؟ اینایی ک گفتمو بهش بگی خوب میشه ... ب گرونی دکترم نیس& ...

اسفند.دکتری ک‌میخوام برم گفته دو ماه قبلش باید نوبت بگیری. ولی خودمم سر در گممم الان.بعضیاشونو میبینم خراب میکنن یا اصلا طبق چیزی ک ما میخوایم در نمیارن

اسفند.دکتری ک‌میخوام برم گفته دو ماه قبلش باید نوبت بگیری. ولی خودمم سر در گممم الان.بعضیاشونو میبین ...

اگ خراب میکنه ک نرو 

۹۰ درصد باید اوکی باشن ن اینک تو سلیقه تو باشن ها ن 

دقت کن تر و تمیز در وورده یا ن وگرن سلیقه ها متفاوت

من خیلی طول کشید تا همه راضی ب عمل شدن

ولی در کل زیاد سخت نگیر ب هر چی ک فکر کنی همون میشه

قشنگ تحقیق کن

تو نت تو نظراتی ک برا اون دکتر هس 

یا یسر برو مطب از بیمارا بپرس میگن بهت ....

ولی وقتی دکترو انتخاب کردی دیگ فقط ب اینک ی دماغ خفن میشه فک کن وگرن با استرس خراب میشه 

یسال اولم بینیت اون بینی ثابت نیس 

ورم اصلیه چند ماه میخوابه 

ولی میخای شیک بشه یسال وقت میبره قشنگ بخوابه

ملکه زندگیشم...👸🤴
اگ خراب میکنه ک نرو  ۹۰ درصد باید اوکی باشن ن اینک تو سلیقه تو باشن ها ن  دقت کن تر و تم ...

باشه گلم مرسیییی😘😘😘من پیج اینستاشونو میبینم.بعضیاشون بلافاصله بعد عمل فیلم گرفتن خوب بودن.

من این کارور کردم ریزشم قطع شد مال منم از استرس و کم خونی بود

قرص ب کمپلکس خوردم 

قرص زینک پلاس

سرم مو و شامپوی بیوتین پلاس ایروکس

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
باشه گلم مرسیییی😘😘😘من پیج اینستاشونو میبینم.بعضیاشون بلافاصله بعد عمل فیلم گرفتن خوب بودن.

خب پس 

خیلی خوب میشه واسه توام 

🌷🌷

ملکه زندگیشم...👸🤴