2737
2739
عنوان

ریزش مو

257 بازدید | 35 پست

خانوما تورو خدا کمک کنید 

خیلی ریزشششششش دارم 

همسرمم جدیدا ریزش گرفته 

استرس هست ولی ن ب حدی ک قبلا داشتیم ینی در مقایسه با چند ماه پیش خیلی ارومیم ولی شدیدا من ریززززززش دارم شدیدا

کسی راه درمانی داره یا میشناسه ک اثر کرده باشه؟

شامپو فولیکا میزدم ی دونه هم تموم نکردم ترسیدم از بس ریزش داشتم بعد شامپو بچه گفتم ساده تر از بقیس ولی خوب نمیشه

توروخدا اگ راهی بلدید ک اثر کرده براتون بگید...

ملکه زندگیشم...👸🤴

ببخشید استارتر بابت این پست ولی مجبورم... 

@درفک   چی میگی هی درخواست دوستی میفرستی وقتی رد میکنم چرا باز دوباره میفرستی😡😡😡😡

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

@درفک    

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
قرص زینک پلاس  موهاتو هر روز نشور نمک قاطی شامپوت کن بعد حمام موقع شونه کردن چند قطره مخلوط ...

ع چ خوب روغن نارگیلم دارم امتحانشون میکنم مرسییی خی  ببینید 

ملکه زندگیشم...👸🤴
2738
ع چ خوب روغن نارگیلم دارم امتحانشون میکنم مرسییی خی  ببینید

اگه کف سرتون چربه 

روغن نارگیل شاید باعث ریزش بشه 

ماسک شنبلیله و ژل کتان و جوشونده رزماری رو امتحان کنید

ولی بایدها و نبایداشونو تو نت سرچ  کنید 

ی زمانایی نباید استفاده کنید

چون هورمونین

درخواستو بذارید معلق بمونه ینی ن اکسپت کنید ن ریجکت دیگه نمیتونه درخواست بده!

واقعا؟؟؟؟ 

هی لغو میکردم باز درخواست میداد😡😡😡😡

آره دیگه لغو نکنید  بذارید بمونه  دیگه نمیتونه درخواست بده

ممنون

2706