2733
2739
عنوان

خانومای عزیز لطفاً میشه بیاید

192 بازدید | 29 پست

دختر ۸ ماهم چند روزه دو تا از دندون های پایین جلوش در اومده(یه کوچولو دراومده از لثش) ولی چند روزیه بی قراره همچنان چیکار کنم؟تا کی طول می‌کشه این بی قراریش؟ممنون میشم کمکم کنید تجربه ندارم.🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوشت كبابي براش كباب كن بده دستش فقط تكه بزرگ باشه نره گلوش گير كنه خدايي نكرده، من اينكار رو ميكردم خيلي اروم ميشد پسرم،در ضمن مباركا باشه

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين

هویج بذار فریزر سرد شد بده دستش...بااستا لثش رو ماشاژ بده...براش ژل دندون بخر...دندون گیر بخربراش و در اخر تازه شروع شده و اید تحمل کنید

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
سلام عزیزم تازه شروع شده     از این به بعد بی قراری برای دندون داره دیگه

سلام عزیزم یعنی با دراومدن دندون تموم نمیشه این بی قراری هاش ۲ هفته است واقعا خیلی اذیت شده دخترم⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

2738
هویج بذار فریزر سرد شد بده دستش...بااستا لثش رو ماشاژ بده...براش ژل دندون بخر...دندون گیر بخربراش و ...

عزیزم دکترا تازگیا شدیداً با ژل دندون مخالفت میکنن میگن مینای دندون ضعیف میشه

سلام عزیزم یعنی با دراومدن دندون تموم نمیشه این بی قراری هاش ۲ هفته است واقعا خیلی اذیت شده دخترم⁦☹️ ...

چرا اما باز بعد یه مدت کوتاه دندون بعدی رو بخواد دربیاره اذیت میشه و روز از نو روزی از نو