2733
2734
عنوان

آروم و قرار ندارم...

93 بازدید | 9 پست

ی اشتباهی تو گذشته کردم الان ی مدته خیلی خودمو سرزنش میکنم... شبا خوابم نمیبره از فکرش روزام آرامش ندارم. نمیتونم خودمو ببخشم.... نمیدونم وسواسه فکریمه یا هر چیز دیگه. چه پیشنهادی دارین آروم شم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی یه فیلمی هس به اسم مرگبازان این اشخاص برای یه مدت کوتاه چند دقیقه ای میمرن تا بتونن مرگ رو تجربه کنن بعد دوباره به زندگی برمیگردن اما بعد از تجربه مرگشون مدام توهم میزنن بخاطر عذاب وجدانی که ناشی از خطاهای گذشته شونه اما اونا ابتدا سعی کردن تا هر جایی که از دستشون برمیاد جبران کنن و بعد مهمترین قسمتش خودشون خودشون رو ببخشن توصیه میکنم فیلم رو ببینی میتونه بهت کمک کنه 

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2738