2733
2734
عنوان

اگه همسرتون

349 بازدید | 21 پست

اگه همسرتون بگه من خونه پدر و مادر تو نمیام از خواهر برادراتم خوشم نمیاد بچه هامم نمیذارم ببری خونشون هیچ وقت و اگه خودت خواستی بری تنها برو و خونوادتونم یه شهر دیگه زندگی کنن اما هر هفته بخواد خودش بره خونه مامانش و حتی مسافرتا شو با مامان جونش هماهنگ کنه شما چیکار می کنین؟ اگه بگه نخواستی تو ام نیا خونه مامانم ولی من بچه هامو می برم و میرم!؟؟؟؟ 

میگید من میام به خاطر بچه هاتون؟ مسافرت میرید باهاشون؟

خونه پدرتون نمیرید؟

یا میرید خونه پدرتون بچه هارو باهاش تنها میذارید چند روز!؟؟؟؟ دیوونه شدم من که عقلم دیگه قد نمیده!

امان از این مادر شوهرای بد جنس و موزی و دو بهم زن!!!!!!

جواباتونو حتما می خونم دوستان اما اگه جواب ندادم بدونین الان موقعیتشو ندارم😔😭😭😭😭😭😭😭

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

علتش چیه؟ حتما برخوردی وجود داشته. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوادت باهاش چیکار کردن که هیچ جوره راضی نیست اونارو ببینه. 

ببین تو اینجور مسائل باید دوطرف قاضی بشن وگرنه نمیشه نظر داد. 

خیلیا رو دیدم خانواده عروس دمار از روزگار داماد درمیارن، عروس میاد فقط کارای شوهرشو با پیاز داغ فراوان تعریف میکنه و خانواده خودشو تبرعه میکنه. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2738

میفهمم خیلی دوراهی بدیه و البته بلاتکلیفی، فقط اینو بدون ضعف نشون نده ، اول سعی کن دلشو ب دست بیاری ک لج نکنه باهات دوم خودت و مشغول کن و سعی کن کل کل نکنی باهاش سوم اگ فایده نداشت چندروز بچه ها رو بردار برو یا اگ خیالت راحته بزار برو

علتش چیه؟ حتما برخوردی وجود داشته. 

علت که داره

چند بار منو خونوادش در حد سقط بچم اذیت کردن و دعوامون شد با شوهرم اما هر بار من احترام خونوادشو حفظ کردم یه بارم سر بد جنسیای مامانش به خونوادم توهین گرد و دست روم بلند کرد دیگه بابام طاقت نیاورد دید من گریه می کنم پشت تلفن اومد منو برد حالا لج کرده انتظار داره من همیییییشه احترام بذارم و خونوادم هیچی نگن اذیتم کنه

مامانش خودش بچه هاشو کلا از خونواده پدریشون کنده بعد فوت باباش به اینم یاد داده اینم می خواد همینکارو با بچه های من کنه و منو از خونوادم جدا کنه که بتونن زور بگن

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
چی بگم والله  لج نکن،به زبان خوش و مهربونی راضیش کن. سحر و دخالت مادرش با علاقه خنثی کن. نمی ...

فایده نداره هرچی بگی امتحان کردم از زبون خوش این خونواده بد تر میشن و شدن تا حالا

جداشوووووووووووووازش اون که شوهرنیس

نه جدا نمی خوام بشم بچه دارم خودشم تا خونوادش نباشن بد نیست خوبیم باهم امان از مامانش که وجودش باعث دعواست همیشه!!!! می خوام زندگی کنم ولی نمی خوام زور بشنوم و می خوام یاد بگیرن بهم و به خونوادم احترام بذارن

عزیزم مسئله باید ریشه ای حل بشه..به نظرم تنهایی به دیدار خانواده ات نرو..بگو من بدون تو هیچ جا نمی‌ر ...

براش مهم نیست میگه نرو منم همینو می خوام

راستشو بگم؟به بچم یاد میدم بگه نمیام خونه مادرشوهرم .ولی وقتی من میخوام برم خونه مامانم گریه زاری کن ...

کوچولوه

میفهمم خیلی دوراهی بدیه و البته بلاتکلیفی، فقط اینو بدون ضعف نشون نده ، اول سعی کن دلشو ب دست بیاری ...

خیالم راحت نیست کدوم مامانی دل دور شدن از بچه داره آخه ولی میگه نمیذارم خونه اونا بیان باباشونم حق دارم ولی من این حقو ندارم!!!! البته اگرم داشتم نمی کردم بالاخره بچه حق داره مادر بزرگشم ببینه و محبت دریافت کنه خودخواهیه این کار

2706