2733
2739

با بافتنی، چه ایده هایی برای کار خیر به ذهنتون می رسه؟ مثلا کدوم مراکز لباس یا عروسک بافتنی می گیرن و به کسی که نیاز داره می ده؟ 

ایده خاصی به ذهنتون برسه بگین خیلی کمک کردین.

کاربر قدیمی سال 97 ام دوباره مجبور شدم اکانت بسازم می دونید چرا دیگه؟؟؟

عروسک بباف بده به بهزیستی 🥺

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

شالگردن بباف بده به بچه های تو خیابون که خونه ندارن 

یا کودک کارن یا بی سرپرست 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لباس بافتنی بباف بده بهزیستی 

شال و کلاه

خودتم گفتی دیگ عروسکم ببافی بدی خوبه

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2740
عروسک بباف بده به بهزیستی 🥺

ولی عروسک بافتی سخته هر عروسک حداقل یه روز وقت میبره 

حالا بخاد برا همه بچه ها هم ببافه ک دیگ هیچی 

خیلی زمان میبره

تازه اگ بفروشه با پولش میتونه دوتا عروسک بخره بده

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍