2733
2734

تنگی مقعد چیه؟

یبوست فرق داره ها یبوست اینه که ببخشید دیگه مدفوعت تشکیل میشه ولی ب علت خشکی و نبود مخاط دفع نمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر روز ناشتا یه سیب بخور. هر نوع سیبی باشه خوبه، به جز سیب سبز که ترش مزه هست. همین سیب قشنگ درمانت میکنه بدون نیاز به دارو و جراحی.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731
تنگی مقعد چیه؟ یبوست فرق داره ها یبوست اینه که ببخشید دیگه مدفوعت تشکیل میشه ولی ب علت خشکی و نب ...

ن بخاطر یبوست مقعد زخم میشه و بعد زخم باعث تنگی میشه...واس همین گفتم یبوست چون اکثر اونا ک یبوست دارن تجربه کردن

پس چرا میگن سیب باعث یبوست میشه ؟؟

نه عزیزم، سیب یبوستو رفع میکنه، اسهالو هم رفع میکنه. خود سیب برای درمان یبوسته، پوره‌ی سیب، یا آب سیب برای درمان اسهال.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

مگه نشنیدین که میگن هر کی روزانه یه سیب بخوره از دکتر بی‌نیاز میشه؟ سیب خواص درمانی خیلی زیادی داره عزیزم. بدون نگرانی استفاده کن.

2740
ن بخاطر یبوست مقعد زخم میشه و بعد زخم باعث تنگی میشه...واس همین گفتم یبوست چون اکثر اونا ک یبوست دار ...

منم بچم چند ساله این مشکل رو داره همیشه یا بهش روغن زیتون میدم یا پودر پیدرلاکس ولی چند روز که یادم میره دوباره همونجوری میشه 😥

خوشا دیدار ما در خواب ....
منم بچم چند ساله این مشکل رو داره همیشه یا بهش روغن زیتون میدم یا پودر پیدرلاکس ولی چند روز که یادم ...

شما شکم بچه رو با روغن زیتون چرب کن، وقتایی که یبوست داره در جهت عقربه ساعت ماساژ بده، زمانی که خدای نکرده اسهال داره، خلاف عقربه‌ی ساعت ماساژ بده. میتونی بهش یاد بدی، خودش ماساژ بده، هر چند یکی دیگه این کارو بکنه بهتره و آرامش بیشتری داره. هر روز هم بهش سیب بده بخوره. روزی یه دونه کافیه. فقط بازم میگم، سیب سبز ترش نباشه. 

2706