2733
2734
عنوان

بیبی چک منفی وهشت روز تاخیر

4055 بازدید | 20 پست

سلام من هشت روز موعدم عقب افتاده علائم خاصی ندارم فقط ترشح دارم و شکم پهلوم اطراف نافم تیر میکشه بیبی چک گذاشتم منفی شده نمیدونم علائم چی میتونه باشه اما درد پریودی نیس .کسی همچین تجربه ای داره راهنمایی کنه ؟ 

ممکنه باردار باشم بیبیچک منفی باشه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید لقاح دیر اتفاق افتاده یا تخمکگذاریتون نامرتب بوده من تا ی ماه تاخیر آزمایشمم منفی بود بعد رفتم سونو فهمیدم باردارم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

منم دقیقا تو شرایطشما هستم عزیزم با این تفاوت که الان 16 روزه عقب افتاده پریودم و قبل از اقدامم دقییا 28 روز پریود میشدم سونو اینا هم قبل اقدام رفتم و مشکلیم نداشتم بی بی چک هم میزنم منفی میشه نمیدونم دقیقا مشکل چیه ! حالا برا پس فردا وقت دکتر گرفتم ببینم چی میشه

2740
سلام چون خیییلی بی بی استفاده کردم بهت میگم  ده روز تاخیر شد بی بی بزن  اگه باشه که حتما ...

ممکنه حامله باشم معلوم نباشه الان . من هاله ی بی بی چکو میبینم اما نمیدونم میترسم برم ازمایش دوباره تو ذوقم بخوره 

ممکنه تغییرات هورمونی داشته باشی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

با اجازه استادتر.بچه ها کسی میدونه هزینه سی تی اسکن چند میشه؟توی بیمارستان.

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
فک کنم 100، تومنه با بیمه بدون بیمه 200 

مرسی گلم.انشاا....ک زودتر مامان بشی😍

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2706