2733
2739
عنوان

داستان قهر کردن من که الکی الکی جدی شد!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3418 بازدید | 129 پست

چرا من تاپیکاتو میخونم فقط ازین دارم میترسم که یوقت خونه رو بش برگردونی🥶🥶توروخدااااااانکنی اینکارو، نه بچه داری نه هیچی که بتونه باش تهدیدت کنه،تازه مهریتم میتونی بگیری.

رو چه حسابی میگه خونرو برگردون؟؟؟؟؟

اگه یروزیم سر صلح برداشت بنظرم فقققققققط بخاطر اینه که سر فرصت خونرو ازت بگیره،توروخدا سادگی نکنی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اونم رفته بود خونه تمام طلاهام رو و سند خونه رو برداشته و با مادر و خواهرش وسایلی که خودش خریده بود رو جمع کرد از تو خونه که من سر رسیدم و زنگ زدم پلیس

2731

الان عکس و فیلم ازشون دارم ...برا در خونه همقفل زده نمیزاره من برم خونه خودم.....ازشون شکایت کردم...

اونم عدم تمکین زده که فعلا میریم مشاوره که مشاور گفته فعلا خونه بابات بمون..

میتونم طلاهام رو ازش پس بگیرم؟؟؟؟

2738
الان عکس و فیلم ازشون دارم ...برا در خونه همقفل زده نمیزاره من برم خونه خودم.....ازشون شکایت کردم... ...

بلى خوشبختانه

هديه هاى ضمن عقد متعلق به زوجه ميباشد

حتى اگر عين مال وجود نداشته باشه بايد قيمت مال رو بپردلزه البته كه دنگ و فنگ داره

الان عکس و فیلم ازشون دارم ...برا در خونه همقفل زده نمیزاره من برم خونه خودم.....ازشون شکایت کردم... ...

طلا متعلق به زنه. اگه توی فاکتور خرید به اسم شما باشه راحت میتونید پس بگیرید. البته به شرطی که تا اون موقع آبش نکرده باشه😐

ادامه داره

ول کن بابا قبر پدرش ، تمام حق و حقوقتو بگیر با آرامش جدا شو بچه هم نداری حالشو ببر ، تو اصلا چجوری عقت نمیگیره باش زیر یه سقف باشی ، منم جدا شدم

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2706