2737
2734
عنوان

خانوما باردارم اخرای ۸ تورو خدا درست قضاوتم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 53 پست

خوب وقتی گوشی وصل شده و تو ماشین بوده و فقط شما دوتا بودید قطعا مال خودشه اگه مال دوستی چیزی بود بیخیال گوشیو نشونت میداد میگفت جامونده یا ... 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان باردارم نه میتونم جیغ و داد کنم نه گریه دست و پامو بستن خونه ی مادرشوهرمم هستم دلم شکسته بدجورر ...

از ته دلت از خدا بخواه یا ادمش کنه یا رسواش کنه. مطمین باش اگه  خیانت کنه خیلی زود رسوا میشه مطمعن باش ..  البته انشاالله که چیزی نیست

عزیزم اصلا به روش نیار. من خودم بخاطره همین کارهاش ک به روش اوردم همش باهاش دعوا کردم قهرکردم.الانم ...

این وسط من چی احساس من چی چه جوری بتونم باهاش زندگی کنم غذا بخورم حرف بزنم بخوابم چه جوری وقتی از یکی دیگه متنفری

خدایا عاشقتم
2731

اچه به روش نیاری پر رو میشه اگه هم قشقرق راه بندازی هم نمیتونی کاری کنی بنظرم بترسونش پ بهش بکو ترکت میکنم و تا اخر عمر نمیزارم رنگ بچه تم ببینی

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
از ته دلت از خدا بخواه یا ادمش کنه یا رسواش کنه. مطمین باش اگه  خیانت کنه خیلی زود رسوا میشه مط ...

خب رسواش کرد دیگه خر نیستم ک فهمیدم اگه چیزی نبود پیاده میشد میگفت بگرد ببین چیزی نیست 

خدایا عاشقتم
2740

ببین عزیزم برای خراب کردن زندگیت دو سال وقت داری تا بچه یه خورده از آب وگل دربیاد توی این دوسال اگه اعتمادت بهش جلب شد که بهتر اما اگه دیدی زیر ابی میره اون موقع یه فکری میکنی الان طلاقم بگیری با یه نوزاد که نمی تونی زود ازدواج کنی این طوری حد اقل توی خونه ی خودت وبا آرامش بچه ات بزرگ میشه

2706