2737
2734

آرزوی قلبی من اینه که همه ی آدما دنیا  مث هم زندگی کنن  با شرایط مساوی 

این واقعا میخوام از تمام وجودم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تروخدا برام دعا کنید تابعد محرم صفر ازدواج کنم تروخدا دعا کنید دشمن شاد نشم تروحق باب الحوائج دعا کنید دلم داره میترکه به قران دلم میخواد انقدر گریه کنم که امشب خدا حاجت دلمو بده خیلی سرگردونم تروخدا هرجا دلتون شکست یاد منم باشید دعام کنید 

تو این شب عاقبت به خیری بخواین هیچی بهتر از عاقبت به خیری نیست شمر هم حافظ قران بود هم نماز و روزش قطع نمشد اما بی رحمانه ترین کار تو تاریخ کرد

ان شاءالله همه عاقبت به خیر شیم آمین

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

کاش بشه سال دیگه این موقع ها حاجت منم برآورده شده باشه میشه برام دعا کنید ؟ محتاج به دعاتونم 🙏🏻😭😭

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
2740

خدایاخودت میدونی به دستهای بریده حضرت ابوالفضل قسمت دادم کافیه ی نظر کنی

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2706