2733
2734

غذای کمکی پسرمو از پایان 4 ماهگی شروع کردم ،طبق دستور، یعنی اول با لعاب برنج و بعدش فرنی و... در آخرم سوپ ،حالا سوالم اینه ک الان ک 5 ماهش تموم شده چی بهش بدم، غذاهایی ک برای هفت ماهگی نوزاد هست رو میشه بهش بدم، 

ساده تر بگم من غذاهای ک 6 ماهگی باید ب بچه میدادم پایان 4 ماه بهش دادم ،حالا غذاهای 7 ماهگی رو پایان 5 ماهگی شروع کنم ؟؟؟؟؟؟  

یـک عمـــر اگـر روزه بگیریـم و بگیریـد و بگیرنـد...همتـا نشـود بـا عطـش خشـک دهـان علی اصغـر...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میشه چون یک ماهه داری بهش میدی.پس چیزای بعدی رو اضافه کن دیگه 

ممنون از راهنماییت عزیزم ،  

یـک عمـــر اگـر روزه بگیریـم و بگیریـد و بگیرنـد...همتـا نشـود بـا عطـش خشـک دهـان علی اصغـر...
2731
اره ولی خیلی کم کم شروع کن

اخه پسرم وقتی ی چیز جدید امتحان میکنه و اگه خوشش بیاد ،ی دل سیر میخوره ب چند قاشق راضی نمیشه و همش گریه مکینه

2738

منم از ۴ ماهگی شروع کردم با حریره و سرلاک و...

قصدم اینه تا هفت ماه همینارو بدم 

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.
ولی چیز خیلی سفت بهش نده.یاهمیشه داخل غذاش کمی‌روغن زیتون بریز یه مقدار.

من خودم نریختم .کره مینداختم داخل همه غذاهاش ک وزن بگیره.ولی چون چیزسفت بهش نمیدادم زیاد روغن زیتون نریختم 

لعاب برنج چه جوری براشون آماده میکنین؟؟؟

ی قاشق برنج رو از شب قبل خیس میکردم بعدش با دو لیوان آب میزاشتم بجوشه وقتی قوام اومد و اندازه یک استکان آب اخرش باقی مونده بود میزاشتم خنک بشه از صافی رد میکردم همون آبش رو بهش میدادم یعنی همون لعاب

ی قاشق برنج رو از شب قبل خیس میکردم بعدش با دو لیوان آب میزاشتم بجوشه وقتی قوام اومد و اندازه یک است ...

ممنون از توضیحت♥

خدا گل پسرتو حفظش کنه.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚