2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژله ش از برگ جدا کنی راحتتره

من قبلا حساسیت داشتم بهم گفتن باید وقتی برش میدی یه آب زرد خارج میشه اون کاملا بریزه اون باعث حساسیت اینا میشه

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2731
ژله ش از برگ جدا کنی راحتتره من قبلا حساسیت داشتم بهم گفتن باید وقتی برش میدی یه آب زرد خارج میشه ا ...

عزیزم خود به خود خارج میشه؟ بعد باید چقدر صبر کنیم بریزه چجوریه 🥺

2738
عزیزم خود به خود خارج میشه؟ بعد باید چقدر صبر کنیم بریزه چجوریه 🥺

اونم لیزه همون اول برش میدی معلوم میشه

با چاقو میتونی از روی ژل و برگ جداش کنی

برای ژل هم با قاشق از برگ جدا کن

ولی خیلی لیزه از سفیده تخم مرغ بدتره

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
منم باچاقوبرش میدم برگشو بعدژل وسطشو ی مقدار بادست نرم میکنم میمالم ب صورتم ولی احساس میکنم وقتی میز ...

مرسی عزیزم من تاحالا استفاده نکردم. الان یه تیکه صورتم خاستم تست کنم آره اون قسمت تیره تر شده 

2706