2737
2739
عنوان

شکاف کام

72 بازدید | 9 پست

سلام دوستان ببخشید دختر من یازده ماهشه الان تقریبا بیست روزی میشه شکاف کامش عمل کردیم بعد خونریزی کرد تا چهار بار رفته اتاق عمل بخاطر خونریزی بار اخر ک عمل شد یه هفت هشت روزی میشه بعد یه چیزی مثل باند تو دهنش بودی الان افتاده داخل دهنش معلومه یه سوراخ کوچک هنوز داره الان تعطیلی که دکترش ببینتش بنظرتون این عادی یا عملش خراب شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم کاش میزاشتی یکم بزرگتر میشد بعد عملش میکردی

خب من میخواستم بزرگتر بشه ولی دکترش گفت که الان وقتشه بهتره بعد ما قبل رمضون رفتیم بهمون نوبت داد خونریزیشم بخاطر عملش نبوده یکم مشکل انعقادی داشته الان تو بیمارستان بستریه ولی چون عملش یه بیمارستان دیگ بوده این دکترا نمیدونن گفتن چون امروز تعطیله فردا میفرستیمش تا دکترش ببینتش من ترسم از همین سوراخه دیگ میترسم بفرستمش اتاق عمل بچم جوری خونریزی میکرد تو دهنش خون لخته میشد اصلا نمیتونست نفس بکشه 

ببخشید تو انومالی نشون نداده بود؟

ن فکنم خونریزیش بخاطر مشکل انعقادی باشه الان پلاکت خون دارو وصلش کردن الحمدالله چهار روزه دیگ خونریزی نکرده من ترسم از سوراخست

ایشالا ک دیگه اون حفره هم برطرف میشه نیاز ب جراحی نداشته باشه

ایشاالله قبلدعملش وقتی شیر میخورد از بینیش میومد بیرون الان بعد عملش خوب بوده تا دیروز که باندش افتاده چون یه سوداخ کوچک داره بهش یکم شیر دادیم از بینیش یکم شیر اومد یعنی اختمالش هست که خودشو بگیره من خیلی میترسم که دوباره نره اتاق عمل اگ از اول عمل بشه باز خونریزی کنه هیچی ازش نمیمونه خدا کنه این سوراخ برطرف بشه من که دیگ نمیتونم اجازه بدم باز ببرنش اتاق عمل

2740