2752
2734
عنوان

از نامزدم خجالت میکشم😔

2487 بازدید | 66 پست

قضیه اینه من از اینکه خانواده م وضع مالیشون خوب نیست پیش نامزدم خجالت میکشم

بابای من دیابت داشت و زد به چشماش و دیگه نتونست خوب کار کنه و حقوقمونم کفاف شکممونو میده فقط

یعنی من فقط چهارتا پشقاب و ملاقه بجای جهازم میبرم

در اتاق من شیشه اییه چون قبلا اتاقم حیاط خلوت بوده و بابام ساختتش بااینکه خیلی اتاقم خوشگله خجالت میکشم ازش

حتی خجالت میکشم برای بله برون و خاستگاری بیان خونمون (فعلا هنوز نیومدن فقط رفتیم حلقه ها رو خریدیم)

وضعیت مالیه اونا ولی خیلی خوبه ۴ تا خواهربرادرن

منم تک فرزندم از نامزدمم ۱۱ سال کوچیکتر

بنظرتون حق دارم خجالت بکشم؟چجوری این احساسو از بین ببرم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

اصلا خجالت نکش و به وجود پدر و مادرت افتخار کن. 

جوری برخورد کن که جرات حرف زدن نداشته باشن. کلی هم تحویل تون بگیرن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما همون سفید برفی که بینیتو عمل کردی ؟

نه هنوز دماغمو عمل نکردم😁

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
همین که ۱۱سال ازش کوچیکتری خودش بمب اعتماد بنفسه بخیال در شیشه ای 

چرا بمب اعتماد بنفسه؟

دوستان من ۲ساله عقدم. اواسط سال۱۴۰۱ وام ازدواج ۱۲۰ تومن گرفتم و قسطش ۱۰ ساله هس ماهی ۱میلیون صد هزار.ب بابام گفتم‌ قسط وام ازدواجمو خودم میدم. بجاش تو برام از پول خودت جهاز بده.بابام وضع مالیش اوکی هس.ولی بابام قبول نکرد و گف ماهی یه تومن قسط ب صرفه تره و دیگ هم از جیبش پول اضافه روی ۱۲۰ تومن نداد.دوستان بنظر شما این کارش درست بود برای جهازم منصفانه بود؟؟ 

چرا میگی وضعیت مالی اونا خیلی خوبه مگه چه فرقی دارن باهات!

خب فرق دارن خیلی زمین تا اسمون

اصلا خجالت نکش و به وجود پدر و مادرت افتخار کن.  جوری برخورد کن که جرات حرف زدن نداشته باشن. ک ...

سعیمم بر همینه

اخه توصیفی که از خونتون کردی خیلی عادی بود مگه اینکه اونا تو قصر زندگی کنن اونموقع خیلی فرق دارن...

یه وضع مالی متوسط توی یه جای معمولی از شهر ولی اونا بالاشهری ان

تو جای یکسال پیش منی تروخدا خودتو سرزنش نکن از الان هرجور برخورد کنی تا اخرش باهات برخورد میشه ببین چنان افتخاری کن که هنگ کنن اصلا از خانوادت بد نگو تا خودت هیچی نگی اونا براشون مهم نیست تا زمانی که خودت بهشون اجازه بدی بهت توهین کنن

ببین کاملا میدونم بازم بعد از حرفام بازم خجالت میکشی ولی برای خودمو مثال بزنم ما تو خونه قدیمی دو طبقه ها زندگی میکنیم از این ویلاییا مادر پدرم البته من اول خیلی بخاطر قدیمی بودنش اذیت بودم ولی الان به حدی دوسش دارم همش جلو خانواده شوهرم میگم من تو یه خونه دربست بودم الان اینجوری اومدم تو اپارتمان قلبم میگیره ببین بعد انقد گفتم همه دنبال اینن که اره چقد اون خونه ها خوبه

اینم بگم اول فک میکردم خیلی از من سر ترن تو اموال بعد فهمیدم من خیلی سر ترم چون با دروغ اومدن جلو هیچکس مشتشو جلو شما باز نمیکنه پس توام مشتتو جلو کسی باز نکن 

2706