2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو به اینا میگی سیاست؟ این خیلی بچه س حتما سرش به سنگ میخوره

نه سیاستش اینا نیست اینا بس ادبیاشن سیاستش اینه که مجبور کرد برای برادر شوهرم خونه حیاط دار بخرن آپارتمان داشتن میساختن اونو گفت نمیخوام میره بی اجازه به کساب پدر شوهرم طلا برویداره بعد پدر شوهر و مادر شوهرم با هم اختلاف دارن پدر شوهرم بخاطر اینکه صدای مادر شوهرم در نیاد پول طلاهارو میده خوب بلده از آب گل آلود ماهی بگیره 

2731
اینجوری حساب نمیشه عکس لطفا 

باشه بیا

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
مشکل روانی داره مایع آخه😑😐

واقعا روانیه مثل عقده ای ها میشینه اتاق گریه میکنه به شوهرش میگه توبچه سر راهی هستی همه اون یکی برادرتو میخوان به اون میرسن در صورتی که شوهر من اصلا آدم پولکی نیست و اصلا نویخواد پدرش بهش پول بده ولی خوب واقعا پدذ شوهرم شوهر منو جور دیگه ای دوست داره و اینم عامل تمامه مشکلاتمون شده

آره خوب قبل این مادر مادر شوهرم واقعا اذیتم میکرد اسن که اومد تازه قدرمو دونستن باهام کلی خوب شدن ول ...

همه مادر شوهرا همینجورین باید ی همچین کسایی گیر شون بیفته تا قدر ماهارو بدونن ....مگه نه خانما

(((***تنها چیزی ک آدمو از پا در میاره حسرت خوردنه ***)))
همه مادر شوهرا همینجورین باید ی همچین کسایی گیر شون بیفته تا قدر ماهارو بدونن ....مگه نه خانما

کاملا موافقم قبل این من عروس بده بودن الان همش ازم تعریف میکنن ولی دیگه برام ارزش نداره حتی بیشتر بدمم میاد چون با اومدن بد من خوب بشم واسم ارزش نداره

واقعا روانیه مثل عقده ای ها میشینه اتاق گریه میکنه به شوهرش میگه توبچه سر راهی هستی همه اون یکی براد ...

عزیزم بازم حس میکنم بچس و پختگی نداره،بخدا بعضیا با دوبرابر سن اینم بچن هنو اونم همینطوره،غیر بچگی تربیت خانوادگی هم تاثیر داشته روش و اینک تحمل شکست رو نداره انگار،دوس نداره کمتر از کسی باشه،اینا نشون بی تجربگی هست

کاملا موافقم قبل این من عروس بده بودن الان همش ازم تعریف میکنن ولی دیگه برام ارزش نداره حتی بیشتر بد ...

آفرین کاملا درکت میکنم ....

(((***تنها چیزی ک آدمو از پا در میاره حسرت خوردنه ***)))
وای وای وای این از اوناشه! خدا بخیر بگذرونه 

عزیزم اینایی که گفتم گوشه ای از کاراشه نقشه جدیدشم اینه زودتر از ما عروسی بگیره ما هم نامزدیم آخه ۵ ساله عقدیم بخاطر درسمون البته باهم زندگی میکنیم تابستون قرار بود عروسی بگیریم بخاطر کرونا انداختیم اردیبهشت حالا پاشو مرده تو یه کفش من میخوام عید عروسی بگیرم!