2733
2739
عنوان

ای ننه اینو کی ریخته؟؟؟؟😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 4830 بازدید | 222 پست

ساعت کاری بانک مگه ۸تا۲نیست؟؟؟

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عكس نتيه پ چتونه

واقعا؟

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2731
2738
عكس نتيه پ چتونه

واقعاااااا

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

واقعا ‌که  چقدر همتون منحرف اید😂😂 الان اگه این پول خودتون بود واشباهی واریز شده بود جای دیگه جای اون شخص بودین چکار میکردین ؟ خانوم هیچکاری به پول نداشته باش خودشون بیان بردارن برن 

#به چیزی مال خودمون نیس چشم طمع نداشته باشیم #

شوهر من چند وقت پیش پنجاه هزار تومن اشتباهی بحساب یه بنده خدای دیگه واریز کرد...رفت بانک امار حسابه طرف رو در اورد...بعد خیلی قشنگ کارمند بانک بهش زنگ زد. گفت لطفا برگردون اشتباه شده....😁😁😁منتظر تماس بانک باش خوشحال نشو☺

هرسال نااگاهانه از سالروز مرگ خود عبور میکنیم....
ینی واقعا صد تومن بیاد حسابتون بر میدازید خرج میکنید؟؟؟

پس چیکار کنیم 😐

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706