2733
2739
عنوان

ای ننه اینو کی ریخته؟؟؟؟😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 4830 بازدید | 222 پست
اسی بانک باز نیست

همسایه ما معاون بانکه تا الان شده که تا ساعت 9 هم بانک بمونه، کارنمیکنن بعدازساعت اداری ولی هستنشون

درتاریخ 99/9/9. بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد😍🙏میدوووونم روزهای خوبی توی رااااهه👌💕🌷😍خداجونم کمکم کن😍💕🌷🙏تیکرم تاریخ رسیدن به آرزوهامه😍🙏🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نه من به بقیه چیکار دارم پول مردم خوردن نداره اتیش میشه میچسبه به گلوی ادم اون دنیا چجوری میخوای ...

اونایی که پوله منو خوردن یه ابم روش دارن به خوبی و خوشی زندگی میکنن منم قبل از اینکه پولمو دایی و عموم بالا بکن سال 88دوازده میلیون پول اشتباهی به حسابم واریز شد فرداش  زنگ زدن که این پول برای کلیه اس برای بچص کلیه خریده بود منم پسشدادم خدا خودش شاهده که پول نداشتم برای بچم خوراکی بخرم در این حد احتیاج داشتم

2728
ب شوهرت چرا زنگ زدن؟مگه ب حساب تو نیومده بود اسی؟شماره شوهرتو از کجا اوردن 

چونخودم خط به نام خودم نداشتم موقع حساب باز کردن شماره شوهرمو دادم

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
الان مگه بانک بازه؟اسی دررووووغ

نه گلم به شوهرم زنگ زدن رفتیم دم شعبه ش داخل بانک بودن امادرش بسته بود 

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍
ساعت کاری بانک مگه ۸تا۲نیست؟؟؟

چرا گل جان دربانک هم بسته بود ولی داخلش بودن چون اشتباهی پول ب حسابم اومده بودزنگ زدن ورفتیم پولو برگردوندیم

2738
چرا گل جان دربانک هم بسته بود ولی داخلش بودن چون اشتباهی پول ب حسابم اومده بودزنگ زدن ورفتیم پولو بر ...

فهمیدم ببخشید نمیدونستم   

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
آخ جون واسه منم ريختن

عزیزم واست دعا کردم زودتر نی نی تو بغل بگیری

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
اسی جان بگو این چیه  چرا‌ واسه ایشونم اومده بعدم گفت اسی خواسته تو پربازدیدا بره

والا من نمیخواستم برم پربازدید دیدین ک ازیه جابه بعداصلانتونستم جواب بدم اسکریم اخرم رو ببینین متوجه میشین دروغ نیست نمیدونم ایشون چیکارکردن

والا من نمیخواستم برم پربازدید دیدین ک ازیه جابه بعداصلانتونستم جواب بدم اسکریم اخرم رو ببینین متوجه ...

خیلی برام جالبه دوس دارم بدونم چیکار کرده چندبارم پرسیدم نگف