2737
2734

خودم آخرین سوتی که یادمه رفتم سوپری خاستم بگم خیارشور بده میخاسم سرکه ای نباشه گفتم نیم کیلوخیار شور ساده😁😁فروشنده هم خندش گرف اما دیگه نمیشد کاریش کنم🤣شوهرمم هنوز میگه😑😂

زنگ زدم آژانس

بعد خیلی عجله داشتم

تند تند کفش میپوشیدیم که بریم پایین

پسرم عین مجسمه وایساده بود

عصبی گفتم اون دستای وامونده تو از جیبت درار کفشای کوفتی تو بپوش

بعد پوشید رفت پایین

میدونستم کلید دست شه

دید عجله دارم و عصبیم به شوخی گفت مامان کلیدو برنداشتم

منم با یه حالت عصبانی و بلند گفتم وای به حالت این همه پله رو برگردیم دروغ گفته باشی، مثل سگ میزنمت، فهمیدی مثل سگ

یهو یه صدایی از تو کیفم اومد

صدای الو الو بود

وای 😓😓😓😓😓😓

گوشی قطع نشده بود 😭😭😭😭😭😭

یه سکوت مرگباری بود که نگم براتون

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من تو خونه ی بابا بزرگم تو روستا عقد خالم بود بعد پدربزرگ پدریم با پدربزرگ مادریم همسایه هستن من رفته بودم خونه ی این یکی بابا بزرگم اینا اماده بشم برم عقد 😐بعد اون موقع اهنگای تتلو رو خیییلی گوش میدادم خلاصه یکی از اهنگاشو گذاشتم که پخش شه و من حاضر شم بعد دیدم صداش نمیادااا حالا هر چقدر اضافه کردم صداش نیومد بعد بیخیال شدم ولش کردم 

حالا نگوو از مراسم قبلی گوشی من به باند وصل مونده الانم داره تو خونه پدر بزرگم اینا اهنگای زیبای تتلو پخش میشه 😂⁦☹️⁩همشم که ماشالا فحش و مثبت هجده 

حالا خالمینا هم هی میپرسیدن این گوشیه کیه ؟خاموشش کنه دیگه (سیستم بانده یجوریه فقط از گوشی کنترل میشه )هیچی دیگه ابرومون رفت😄😄

امروز رفتم پیاده روی 

یه ماشین سنگین داشت میومد خب به منچهکه دوره من میترسم جاده ی خیلی بزرگ اول صبح اونجوری دویدم همه میخندیدن فک کن یه ادم خیلی هیکلی اینجوری فرار کنه خدا بده به این ماسکا وگرنه تو کل شهرمون پخش میشد😶بعدشم کهاروم و خانمانه رفتم بالاتر یکم از شهر فاصله بگیری همش کوهه کلی درخت بود یهو درختاش تموم شدن چشمم خورد به یه مرد سرتا پا سیاه پوشیده بود نشسته بود رو یه سنگ زل زده بود به من (عین ارکاداش تو فیلم پایتخت که هما تصورش میکرد فقط با لباس مشکی اصلنم تکون نمیخورد) باز اونجا هم فرار کردم شدم مضحکه عام و خاص

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
زنگ زدم آژانس بعد خیلی عجله داشتم تند تند کفش میپوشیدیم که بریم پایین پسرم عین مجسمه وایساده بود ...

🤣🤣🤣وای پسر منم جدیدا دروغ میگه امروز زنگ زده به مامانم که بمن صبونه نمیده مامانم

دیروز از بس خندیدم تو جمع البته زنونه فیششششششش شاشیدم😧 درک نمیکنن من حاملم

بروووووو

مگه میشه 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
بله عزیزم 😢الان کافی یکم خنده کنم یا عطسه بلند هعی الان دیگ روم نمیشه برم خونه مامانم 😃😂خاله هامم ...

واای لعنتی شنیده بودم کنترل رو باد معده ندارن یعنی اینم استرس گرفتم وحشتناک

بعد واکنششون چی بود 

2706