2737
2739
عنوان

آرامش

53 بازدید | 7 پست

بچه ها چند وقته بی دلیل بی قرار میشم و دل آشوبه میگیرم اگه میشه سوره های قرآنی 

ذکرهایی که آرامش بخش هستن به خودتون آرامش میدن به من بگین دل منم آروم بگیره با یاد خدا

آیت الکرسی صلوات 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

الا بذکر الله تطمئنُ القلوب

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اللهم صلی علی محمد وآل محمد فک کردم باید صلوات بفرستم:)

بسیار عالی👌

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بیشتر از هر چیزی ب ایة الکرسی اعتقاد دارم معجزس

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740