2733
2734
عنوان

اگه عشقتون بهتون میگفت:

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای چقد حالم از روابط و هرچی عشقه بهم میخوره. لعنت ب همچین ادمایی که دنیارو زشت میکنن.

بخدا انقدر عشقای الکی و چرت دیدم که اصلا گاهی به عشق پاک خودمم شک میکنم

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه
2731
به نظرت اگر هم بخواد ازدواج کنه با اونی که خرجشو میده ازدواج میکنه ؟

اره پس میاد این دختره رو میگیره اونم نمیگیزه ولی این یکیم اصلا نمیگیره خیالش راحت

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
2738
به نظرت اگر هم بخواد ازدواج کنه با اونی که خرجشو میده ازدواج میکنه ؟

هیچ کدوم 😃 

صد در صد واسه نگه داشتن اون دختره هم گفته میخوام بیام خاستگاریت و ازدواج کنیم باهم دبگه

بخاطر این اون دختره بهش پول میده 

یه بهونه عین بهونه تو که بهت گفت کار پیدا کنم میام خاستگاریت 

برای اون دختره پیدا کرده ک تا زمان خاستگاری رفتن الکیش ازش پول بکشه

بهش میگم دوس داشتنت مث خودت حقیر و بی ارزشع 

امثال اینا ب هر چی عشق و علاقس گند کشیدن 

باور کن جات بودم ی ثانیع نبودم کنارش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

دیوثه... 

دین من عقلمه... خدای من قلبمه...ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.... خدای من تو قلب و وجدانمه.... بهشت وجهنم تو همین دنیاست... هرکارخوب وبدی کنید نتیجه شو همین دنیامیبینید...دوری از  تهمت ودروغ وغیبت نمازه منه... حلال وحرام هم روزه من....❤️
2706