2737
2734
عنوان

اگه عشقتون بهتون میگفت:

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 145 پست
😂😂چرا دوست پسر من‌داغون تره اینه 

ب دوستت بگو تخم پسرو ک ملخ نخورده بندازه دور اینم ک میگه دوست دارمو میام‌میگیرمت گیرم ک گرفت از کجا معلوم بعداز ازدواج نره با کسی ؟کسی ک تو دوستی مقید نیست توزندگی زناشویی ک عمرا مثید باشه احتمالا سن دوستت کمه واحساسی شده عوص من جلوش سفت وایسا یکیم بزن توگوشش تا عقلش بیاد سرجاش ارزش خودشو بدونه 

مخالف دوستی نیستما ولی دوست پسرم میخواید داشته باشید حداقل با یه ادم باشید ن این د....😑

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درستش اینه که حتی بلند شه بره کارگری کنه مگه نه 

چیزی که خودت میدونی چرا میپرسی.جدا وجدا هشدار میدم با همچین مردی حرف نزن چه برسه فکر ازدواج کنی .بدبختی از همین الان میبینم.

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2731

چیکار میکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟اسی واقعا داری سوال میپرسی؟؟؟؟۱.۵کیلوگرم معز توی کلمون هست اگه یه عدسم بود یا اصلا نبود ،کات میکردم ویه تفم روش

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
هیچ کدوم 😃  صد در صد واسه نگه داشتن اون دختره هم گفته میخوام بیام خاستگاریت و ازدواج کنیم باه ...

واقعا یه ادم‌چطور‌میتونه همچین کاری رو با یه دختر بکنه 

چرا انقدر پستن 😔

2740

برام فقط و فقط یه لاشی به حساب میاد که یار یکی عشق و حال با یکی هست

میرم دیدنش چیه عزیزم؟ بچه که نیستی.فقط شهوته و تهشم میدونی.پول و ...اگر عرضه نداره پس هیچوقت نداره

اون زنی که مردی رو ساپورت میکنه طوری اینکارو میکنه که پسره نتونه بره و همیشه باید غلامش باشه

کات کردن هم وجودنداره.شوهر سابق من هنوز غلام زرخرید اون هرزست.و همچنان تو فکر اینه که وضعش که خوب شد میذارتش کنار😂

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
انگلی است که داره خون یه دختر دیگر رو می مکه

اصلا این اسی یک لحظه فکر کرده چرا دختره خرجش میده چرا میره بهش سر میزنه.دیگه از این واضحتر .اصلا اون طرفم ول کنه بازم بدرد نمیخوره .خدایی قبلا خوب بود ازدواج سنتی.این چه کثافت کاری

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

من به پسره کاری ندارم که چقدر بی‌عار و بتیغه

ولی دختری رو که این حرفا رو از دهن اون پسر شنیده و هنوز بهش میگه عشقم مقصر میدونم و هر بلایی از این پسره سرش بیاد حقشه. تو رابطه نشانه‌های هشدار دهنده رو باید دید. این که از نشانه گذشته و تبدیل به اطلاعیه شده!

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2706