2752
2734
اح چرا اینجوری شد؟ من تازه میخواستم بیام تو بورس😐

منم تازه وارد بورس شدم که بورس اینطوری ریزش کرد اصلا جرعت اینکه سهم بخرم و ندارم فعلا فقط عرضه اولیه میخرم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تازه وارد بورس شدم که بورس اینطوری ریزش کرد اصلا جرعت اینکه سهم بخرم و ندارم فعلا فقط عرضه اولیه ...

عه! ان شاالله درست بشه دوست ندارم مردمو غمگین ببینم

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
2731
این منفیا همشدستوریه وگرنه بیشتر از ۲۰ درصد پشت سر هم مثبت یا منفی بخوره سهم قانونا باید متوقف بشه و ...

دقیقا متوجه نمیشن که حقوقی عاشق چشم و ابرو ما نیست که بیاد سهمای منفی بخره تو کف 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣
لطفا اوناییم که تا الان گله ای فروختن دیگه برنگردن به بورس

الهی الهی هیچ‌وقت برنگردن که واقعا اتیش به مال خودشون و بقیه زدن امروز جارو زدن سهمای تو کف و مفت رو 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣
الان میگن اگه برنگشت یاسقوط کردچ

آخه مگه زمین میخرن یکم ارزون میشه میفروشن ؟ 

اینم مثل همون 

این شرکت ها ملک و املاک دارن وضعیت مشخص دارن

بورس در بدترین حالت برابر تورم بالا میره

توقع سود خطی اشتباه هست ولی فروش هم الان اونم از ترس خیلی دیگه اشتباه هست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
دقیقا طولانی شدن صف فروش باعث ریزش میشه اینا تو ضرر میخان بفرپشن که چی بشه  اولا که فروش نمیر ...

خدا خیرت بده منم همین میگم امروز تمام صفای فروش سنگین جمع شد 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣