2733
2734
عنوان

هووی خواهرشوهر

475 بازدید | 23 پست

یه خواهرشوهردارم،شوهرش سرش هوواورده1ماه میشه،بعدشوهره دستشوگرفته باخواهرشوهرم اوردن خونه جاری بزرگترازخودم،خونه من وجاریمم تویه حیاطه،این خواهرشوهرمم خیلی بامن بده ینی اوایل عروسیم هرچی بلاسرم اورد،الان دوسه روزدگ سال مادرشوهرمه،خونه من هووشوبیاره چیکارکنم،تازه فک کنم میخادجمع کنه بیادخونه من   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اگه منظورت اینه قهر کنه بیاد ،،،

باید بهت بگم جای تلافی فعلن نیست،اگه هم قهر کرد اومد خونه شما ،دلت رو بزرگ کن ،،،اون که تو زندگی خودش به اندازه کافی مشکل داره ،،،،تو دیگه اذیتش نکن تو این شرایط ،،،،،درست نیست ،،،،،

خونه داداششه بهرحال،،،بزار فکر کنه یه سرپناهی داره جلو شوهرش ،،،بزار ام کنه کس و کاری داره ،،،،،،

گناه داره،،،،

چرا باید شوهرش زن دومشو ببره خونه برادرزنش؟چطور میگی هووشو برداشته برده خونه جاریت؟میشه مگه اخه

همینوبگوشوهرچه چقدرپررو،من چون عروس اخرم همه اخرهفته هاتلپ میشن خونه من،یکی دوتام نیستن،تازه هووشم میخادبیاره،خیلی اعصابم بهم ریخته،خودشون کمن 

اگه منظورت اینه قهر کنه بیاد ،،، باید بهت بگم جای تلافی فعلن نیست،اگه هم قهر کرد اومد خونه شما ،دلت ...

اوووووه،چقداین کاراروکرد،4تابچه هم داره،قهرنمیکنه بیاد،بیادبرای همیشه میاد

2706