2737
2739
عنوان

پدرشوهرم ب دخترم میگه ک ...🤔

890 بازدید | 41 پست

من دخترمو ی هفتس از شیر گرفتم ولی بهشون نگفتم 

بعد تازه امروز گفتم 

دخترم هجده ماهشه 

دختر بزرگمم هجده ماهه بود گرفتم چون باردار شدم 

صدا دخترم میزنن نمیره پیششون مادرشوهرم میگه مامانت بهت شیر نمیده با ما چرا قهری 😐

یا پدر شوهرم موقع ناهار ب دخترم میگه بخور بخور چاق شی دگ شیر ک گیرت نمیاد☹️

منم بین حرفاشون هی با دختر بزرگیم میحرفیدم ک بگم حواسم ب حرفاتون نیس 

اهل دخالت اصلا نیستن نمیدونم چرا واسه این موضوع ناراحت شدن 

مگه شما چن ماهگی از شیر گرفتین؟؟؟؟

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون

2 سالگی دیدم از شیر میگیرن 

ولی ب هرحال ب اونا مربوط نیست

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2 سالگی دیدم از شیر میگیرن  ولی ب هرحال ب اونا مربوط نیست

دو سال خیلیه

این دخترمم غذا میخوره خو

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون

من دو سال کمی گدشته بود  گرفتم البته خب چون نمیشد تو تابستان اذیت میشد ولی ۲۶ ماهگی گرفتم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

چیز بدی نگفتن 

خیلی حساس شدی 

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2740
چندش تر از پدرشوهری که تو شیردهی دخالت میکنه داریم؟ ببخشید استارتر ها لجم گرفت

اره داریم🙄

مگه نشنیدی توهمین سایت میان تاپیک میزنن پدرشوهرم خیانت کرد بامادرشوهرم...یاپدرشوهرم خیلی هیزه😕😕

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗

توجه نکن به حرف‌هاشون 

سعی کن دخترت رو نزدیک خودت نگه داری دیدی اینجوری میگن وسط حرفشون با دخترت از یه چیز دیگه حرف بزن مثلا بگو وای چه غذای خوش مزه ای بیا مامان بهت غذا بده 

یا وقتی میگه مامان بهت شیر نمیده با ما قهری بگو مامانش یه عالمه شیر بهش داده دیگه شیر تموم شده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
دو سال خیلیه این دخترمم غذا میخوره خو

معمولا دوساله دیگه. بله غذا هم میخورن. 

ولی باز ب پدرشوهر مربوط نیست

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چندش تر از پدرشوهری که تو شیردهی دخالت میکنه داریم؟ ببخشید استارتر ها لجم گرفت

پدرشوهرم این دختر کوچیکمو یجور دگ دوس داره براهمین حساسیت نشون میده  

من مجردم ولی حتما بچه داشته باشم تا دو سال شیر میدم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706