2733
2734
عنوان

پدرشوهرم ب دخترم میگه ک ...🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 41 پست
دو سال خیلیه این دخترمم غذا میخوره خو

😂😂😂😂

اوخی 

خب ازدوست داشتنشون هست به دل نگیر ... 

بیخیال 

اول واخربایدازشیر گرفت 

تازه گرفتی 

منم میخوام بگیرم امروز فردا ودوسالش نشده 

مریض نمیشن تواین فصل؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من اصلا حرف بدی نزدن خواستن بامزه بشن فقط که شما خوشتون نیومده...شیرهم اون چیزی که تو قرآن گفته دو سالگیه

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2731
خب اشتباه کردی دیگه میرفتی باید ب پدرشوهرت میگفتی بااجازتون میخام دیگه شیرمو ندم بچم رضایت نامه کتب ...

😂😂من ب شوهرم فقط گفتم میخام برم لیزر  بیکینی میخام از شیر بگیرمش 

گف ینی بری لیزر دگ مو در نمیاد؟

کلا بحث شیر و یادش رف😂😂😂

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
😂😂😂😂 اوخی  خب ازدوست داشتنشون هست به دل نگیر ...  بیخیال  اول واخربایدازشیر گ ...

نمیدونم ولی میگن تابستون نگیرین بهتره

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
2740
😂😂من ب شوهرم فقط گفتم میخام برم لیزر  بیکینی میخام از شیر بگیرمش  گف ینی بری لیزر دگ مو ...

آخه اینا مسائل شخصیه زندگیته 

من خودم اگه ببینم دارم بخاطر شیردهی خودمو از بین میبرم ک برام ضرر داره خب زودتر از شیر میگیرم چ ربطی ب بقیه داره

بنظرم نیاز بچه به شیر بیشتر نیاز عاطفیه اینو هم پزشک اطفال میگف هم روانشناسا میگن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
عزیزم بارداری حساس شدی،شوخی کرده با نوه اش

ن باردار نیستم 

گلم گفتم دختره اولمو برا بارداری این دخترم 

از شیر گرفتم اونم هجده ماهه بود