2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اه ول کن دیگه بابا یکم مطلب بخون چطور ممکنه روز ۱۴ پریود حامله باشیو نشون هم بده

عزیزم من که نگفتم الان حامله هستم شماهم یکم دقت کن حال دیگران رو بفهم بعد صحبت کن من گفتم ممکنه لانه گزینی باشه؟؟؟ 

2731
عزیزم من که نگفتم الان حامله هستم شماهم یکم دقت کن حال دیگران رو بفهم بعد صحبت کن من گفتم ممکنه لانه ...

توروز تخمک گذاریه؟منم یه بار اینطور شدم ولی فقط لک دیدم گفتن عادیه

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2740
واقعا ممنون خیلی نگران بودم سابقه نداشته 

خواهش میکنم.منم خیلی نگران بودم که باردار نباشم یوقت.ولی عادیه به خاطر هورمناس تو گوگلم سرچ کنی هست.باردار نیستی

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
عزیزم من که نگفتم الان حامله هستم شماهم یکم دقت کن حال دیگران رو بفهم بعد صحبت کن من گفتم ممکنه لانه ...

واقعا فک میکنی الان حتی ممکنه یک درصد لانه گزینی باشه؟؟؟ بازم میگم برو مطالعه کن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....