2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اه ول کن دیگه بابا یکم مطلب بخون چطور ممکنه روز ۱۴ پریود حامله باشیو نشون هم بده

عزیزم من که نگفتم الان حامله هستم شماهم یکم دقت کن حال دیگران رو بفهم بعد صحبت کن من گفتم ممکنه لانه گزینی باشه؟؟؟ 

عزیزم من که نگفتم الان حامله هستم شماهم یکم دقت کن حال دیگران رو بفهم بعد صحبت کن من گفتم ممکنه لانه ...

توروز تخمک گذاریه؟منم یه بار اینطور شدم ولی فقط لک دیدم گفتن عادیه

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
واقعا ممنون خیلی نگران بودم سابقه نداشته 

خواهش میکنم.منم خیلی نگران بودم که باردار نباشم یوقت.ولی عادیه به خاطر هورمناس تو گوگلم سرچ کنی هست.باردار نیستی

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
عزیزم من که نگفتم الان حامله هستم شماهم یکم دقت کن حال دیگران رو بفهم بعد صحبت کن من گفتم ممکنه لانه ...

واقعا فک میکنی الان حتی ممکنه یک درصد لانه گزینی باشه؟؟؟ بازم میگم برو مطالعه کن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706