2737
2739
عنوان

بورس بورس فقط بورس

541 بازدید | 31 پست

اقا این چه وضعیه دوشنبه نمادا سبز شد و عالی

باز الان همه چی افتضاحه

یکی بگه تا کی اینجوریه

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بورس ببوس بذار کنار دیگه خراب شد

ای بابا چرا اخه

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
2731
پولاتونو بکشین بیرون دارن جیباتونو خالی میکنن خودتون خبرندارین

وای نگوووووووووووووو چرا خب؟؟؟ میگن ک خوب بود الان اصلاحه و فلان

ینی الکیه؟؟

بورس دیگه پوکید بکشین بیرون از بورس یعنی نمی فهمین نقشه بود

واقعا ... شوهرم ب دوستاش گفت گول نخورید پولاتو دربیارین

یکیشون ۶۰ میلیون ضررررررر کرد

اون یکی ۱۰۰ میلیون...

2738
فردا مشخص میشه امروز اخر وقت صف فروشها داشت جمع میشد اگه بشه از فردا روند صعودیه

خدا از دهنت بشنوه اگه صعودی باشه 10 تا صلوات مهمون من

وای نگوووووووووووووو چرا خب؟؟؟ میگن ک خوب بود الان اصلاحه و فلان ینی الکیه؟؟

ببین دارن تمام بودجه کشور رو از جیب مردم تامین میکنن

واقعا نفهمیدین

پولاتونو تقدیم دولت نکنید دودستی

الان دیگه کسی نه راه پیش داره نه راه پس

وقتی همه تو صف فروشن و صف خرید صفر میخواین به کی بفروشین؟؟؟؟

پس بهتره بی خیال شین

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
واقعا ... شوهرم ب دوستاش گفت گول نخورید پولاتو دربیارین یکیشون ۶۰ میلیون ضررررررر کرد اون یکی ۱۰۰ ...

متوجه نشدم  شوهرتون میگن پولاتون رو بکشید بیرون از بورس؟؟؟ یا اینکه گول نخورید  بزارید پولا بمونه به زودی بازار بورس برمیگرده؟؟؟

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
ببین دارن تمام بودجه کشور رو از جیب مردم تامین میکنن واقعا نفهمیدین پولاتونو تقدیم دولت نکنید دودس ...

منبع صحبتاتون کجاست؟؟