2733
2734
عنوان

چرا از محبتش زده شدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 40 پست
درک اینکه یه نفرو ندیده چطور میشه دوسش داشت و عاشقش شد برام خیلی سخته😑😑😑

اتفاقا یه خوبیایی داره،مثله اینکه درسته که عکسه همو دیدیم،ولی در اون حین وقتی باهم صحبت کردیم و دیدیم افکارمون خیلی به هم نزدیکه و همو خوب درک میکنیم،علاقه مون بیشتر شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به خدا خیلی از دست خودم ناراحتم تا جندوقت پیش آرزوم بود یکی وارد زندگین بشه که هی بهم محبت کنه،ولی ...

دلت باهاش نیست، بهتره کات کنی

سریعترین راه برای استجابت دعا آن است که خالصانه، خوشبختی دیگران را از خدا بخواهید.
2738

اتفاقا خودمن نامزدم همین طوره خیلی محبت کلامی میکنه و کادو و این چیزا اما من یه حد متوسطم ولی این نیست که بدم بیاد کم کم دارم عادت  میکنم توهم یه جوری میشه یه روز نگه حالت بد شه مطمعنن باش

اتفاقا یه خوبیایی داره،مثله اینکه درسته که عکسه همو دیدیم،ولی در اون حین وقتی باهم صحبت کردیم و دیدی ...

نه عزیزم اینا همش ظاهریه فک میکنی که اینطوره 

آدما از نزدیک خیلی متفاوت ترن 

حدقل باید ی بار ببینیش بعد بگی دوسش داری

بعضيا مثل شمان بهشون محبت كني ببخشيد هوا برشون ميداره بي محلشون كني عاشق ميشن سعي كن اين عادتو ترك ...

باور کن از نفر قبلی که دوسم داشت برای این جدا شدم که زیاد محبت نمیکرد،حالا این بیچاره اینقدر محبت میکنه ولی من حسه بدی پیدا کردم...شایدم چون الان همش استرس دارم،حوصله م راجب همه ی قضیه ها از جمله دوست داشتن،کم شده...

2706