2737
2734
عنوان

چرا از محبتش زده شدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 40 پست
چه راحت اعتماد میکنی تو مجازی دوسته من یه مدت چت میکرد بعد طرف متاهل از آب دراومد

نه عزیزم،من خودم آخر کارگاه بازی ام😂خیلی با من صادقه و همه چیو بهم گفته

کلا به خانوادشم منو معرفی کرده،و مادر منم اطلاع داره،اگه از اون باشه که میگه همین فردا ازدواج کنیم و کاملا باهام شفافه،ولی من خودم دوست ندارم توی ۲۰ ازدواج کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همینک میگ فرداازدواج کنیم خطریه!

این از اثراته عضویت توی نی نی سایته که اینقدر بدبین شدیم عزیزم😊😂 حالا با اون مسئله کار نداریم،از اون قسمت مطمئنم،مشکل یه چیزه دیگه ست که توی تاپرک مطرحش کردم

چقد زود خسته شدی من فکر کردم ۳ ۴ سال شده خب بگو بیاد یه چندبار از نزدیک همو ببینید حالا که خانواده ...

آخه کنکور داشتم تا همین دیروز و نمیشد،شهر مام کوچیکه کلا همه با هم  آشنان،اصلا موقعیت نیست که باهاش برم بیرون

ولی حس میکنم چون خودم همش به خاطر کنکور استرس دارم،و از طرفی هم چون تاحالا همو ندیدیم و فقط چت میکنیم و تلفنی حرف میزنیم،روندمون تکراری شده و به خاطر همین این حالو پیدا کردم

2738
آخه کنکور داشتم تا همین دیروز و نمیشد،شهر مام کوچیکه کلا همه با هم  آشنان،اصلا موقعیت نیست که ب ...

اره باید یه تنوعی تو رابطه باشه وگرنه اینجوری خسته کننده میشه  

بیاد برید خارج شهری جایی یکم باهم حرف بزنید و وقت بگذرونید

ان شاءالله بهتر میشی عزیزم