2737
2739
عنوان

میشه پربازدیدش کنید 😔🙏🏻

216 بازدید | 13 پست

سلام خانوما ❤️ 

شب همتون بخیر

راستش یه اتفاقی داره برام میوفته که شدیدا و شدیدا و شدیدا محتاج دعاهاتون هستم 😔 

من پدری نداشتم که پشت و پناهم باشه پس لطفا شما امشب پشت و پناه من بشید و با دلای پاکتون برام دعا کنید 🙏🏻❤️😔

عاجزانه ازتون خواهش میکنم چون این موضوع واقعا برام مهمه و مساله مرگ و زندگیه 😔😭❤️ 

خواااهش میکنم ازتون عمیقا از ته دل یادم کنید امشب واقعا محتاجم ❤️😔🙏🏻

امیدوارم که معجزه رخ بده 😔

پیشاپیش ازتون عذر میخوام که نمیتونم جوابتون روبدم این پایین 👇🏻

فقط عاجزانه التماس دعا دارم 😔❤️ یادم باشید لطفا 😭💔 شبتون بخیر ودلهاتون آروم باشه؛ الهی🙏🏻❤️🍃

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

ایشالله مشکلت حل میشه توروخدا برام دعا کن زندگیم خوب بشه فقط شوهرم میگه جدا بشیم توروخدا برام دعا کن زندگیم خوب بشه دلم خیلی شکستس ۴ روزهه ن پیام داده ن چیزی 

برای مامانمم دعا کن 😔😔😔🙏🏻

خدایا کمکم کن یا الله 😔❤🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم❤

خدایاشکرت در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاقای زندگیم افتادن خدایاشکرت خدایا مرسی😍❤واسه حاجت روا شدنم یه دونه صلوات بفرس😘❤
2740
ایشالله مشکلت حل میشه توروخدا برام دعا کن زندگیم خوب بشه فقط شوهرم میگه جدا بشیم توروخدا برام دعا کن ...

این ذکررو بگو 

الهم انی اسئلک باسمک العظیم الاعظم❤️ 

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

یاد این شعر افتادم. ای مهربانتر از پدر و مادرم حسین ع

امام حسین ع پشت و پناهتون باشه. ان شاءالله نگاه امام حسین همیشه به زندگیتون باشه. آمین

ان شاءالله دلتون شاد بشه. آمین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲