2733
2739
عنوان

بلاخره جواب گرفتم 🙏❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خداروشکرعزیزم  چطوری حاجت گرفتین؟

فدات شم عزیزم

من مشکلم خیلی بزرگ بود همه راهی رو رفتم و یکسالِ تمام درگیرش بودم ...

اما در نهایت با دوتا چیز مشکلم حل شد

یکی اینکه اگه به غیر از خدا متوصل بشین مثل دعا و جادو قطعا جواب نمی گیرین و همش بستگی توی مسیرتون پیش میاد چون اعتقاد پیدا کردین به چیزی و کسی غیر از خودِ خدا

این خیلییییی مهمه که توبه کنین و بگین خدایا بخاطر عملی که ناخودآگاه ازم سر زده و باعث شده از تو غافل شم منو ببخش، طلب استغفار کنین و بعد 100 مرتبه به نیت حل مشکلتون دعای مقاتل سلیمان رو بخونین

اگر روز اول جواب نگرفتین، انقدر ادامه بدین تا جواب بگیرین

و راه دوم کنار این روش، هفت نیت که دارین با علائم خاص روی یه چوب خاص نوشته میشه به اسم خودتون و تا همیشه کنارتون میمونه

همانندِ حرز امام جواد ع هستش که برای همه چیز خوبه.

این هفت نیت هم خاص خودتون هست.

من از این دو راه نتیجه گرفتم و خواهش میکنم ازتون اصلا اینجا به کسی اعتماد نکنین بابت دعا جادو طلسم کلی کلاهبردار هست اینجا که من تا ببینم سریع نی نی یار رو مطلع میکنم تا نسلِ این بی ایمان ها کنده بشه از روی زمین.

فدات شم عزیزم من مشکلم خیلی بزرگ بود همه راهی رو رفتم و یکسالِ تمام درگیرش بودم ... اما در نهایت ب ...

عزیزم ممنون بابت توضیحاتتون .

فقط اینکه گفتین ۷ نیتم روی چوب ندشته بشه رو متوجه نشدم.کسی باید این کارو واسم انجام بده؟

بگین دیگه حاجتتون چی بوده چیکار کردین؟

عشقم گفتم

و اینکه من توی این چند سال بخاطرِ مشکل اولم که خیلی خیلی بزرگ بود، همه ی کتابای دعا طلسم جادو رو خوندم و رفتم حتی ترجمه کردم ببینم چیه اینا آخه

به خدا همش چرتِ محض بود

چون همه ی نسخه ها ناقص بودن و شاید توی ایران جمعا 2 الی 3 نفر باشن که بتونن طلسم بنویسن و اونا هم به هیچ عنوان نمیگن اینکارو میکنن

پس دنبالِ این چیزا نباشین اصلا و ابدا

من دانشجوی دکترای نجوم و آسترولوژ هستم و خیلی دنبال منابع علمی بودم توی این حیطه و هستم

تنها دو سه تا نکته رو اگه بدونین و رعایت کنین از لحاظ روانی آرامش پیدا میکنین برای راه حل پیدا کردن برای مشکلتون

چون زمانیکه مشکلی داریم همش استرس و اشک و ناله میکنیم و گاها ناامید هم میشیم از همه چی

این خودش باعث میشه دعایی که میخونین اصلا به کائنات ورود پیدا نکنه تا بخواد حل بشه حتی

پس قدم اول خودسازی درونی و روحیه

گلم خواهشا بگو چکار کردی حاجت گرفتی ؟ طلسم داشتی ؟ نامزد منم کارش بسته است    

ببین عزیزم من پدرم ۱۱ سال تمام ورشکست بود

باورت میشه به هر دری زدیم

یعنی همه کاری کردیم که بشه دوباره پدرم برگرده سر مغازه اش نشد که نشد

اینکه میگم فکر نکن حالا خب باشه مگه چیه حتما کار میکردین بقیه یا کمکتون میکردن

ولی اصلا اینطوری نبود

برای ۱۰۰ هزارتومان واقعا چه کنم چه کنم میکردیم

یعنی پدر من که تاجر بود یهو شد یه ورشکسته ی افسرده مریض

یه زندگی عالی که همه حسرت میخوردن بهش تبدیل شد به یه جهنم اونم ۱۱ سال ...

حاجتت چی بود؟

حاجت اولمو گفتم اون بزرگه که ۱۱ سال تحت شعاع بود همه چیمون

و حاجت دوم که یکسال فقط اشک ریختم بابتش موضوع نامزدی بهم خورده ای بود که با بی آبرویی من تموم شده بود

عزیزم ممنون بابت توضیحاتتون . فقط اینکه گفتین ۷ نیتم روی چوب ندشته بشه رو متوجه نشدم.کسی باید این ک ...

آره عزیزم

کار ما نیست چون ماها بلاخره یکبار رو که توی زندگیمون گناه کردیم

حاجت اولمو گفتم اون بزرگه که ۱۱ سال تحت شعاع بود همه چیمون و حاجت دوم که یکسال فقط اشک ریختم بابتش ...

عزیزم خیلی خوشحالم برات ان شا الله همیشه دلت شاد باشه 

منم چندسال برای ازدواج دعا میکنم ولی نتیجه ندیدم 

۲۸سالمه برامنم دعا کن  امسال ازدواج کنم 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2706