2733
2739
عنوان

بلاخره جواب گرفتم 🙏❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 86 پست

سلام بچه‌ها خیلی پیام دادین ادرس پیج و ایدی تلگرام خواستین برای اون نشان‌ها منم دیر به دیر اینجا چک میکنم پیامارو

همین جا میگم که دیگه دونه دونه پیام جواب ندم

اینستا @aviation_astrology

تلگرام @avia_astr

بچه‌ها توی پیجشون تخفیف میزارن برای کلاس های زبان و جلسه های روان درمانی و آموزش آسترولوژی و سنگ‌شناسی و ... من زبانو شرکت کردم راضی بودم خیلی از استادش حالا بازم خودتون ببینین تخفیف‌هارو چک کنین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_5     عزیزم این دوستمون خیلی زیادی نامحسوس داره تبلیغ دعانویس میکنه پست اخر ه ...

واقعا نمیفهمم بعضیا با چه عقلی اعتماد میکنن .. شاید استارتر داره برای خودش تبلیغ میکنه

🌹
2731
واقعا نمیفهمم بعضیا با چه عقلی اعتماد میکنن .. شاید استارتر داره برای خودش تبلیغ میکنه

شک نکن عزیزم اره حاجت گرفته دلش سوخته اومده ده صفحه نًتبلیغ میکنه هی از مزایاش میگه  

اشکالی نداره حالا با جذب. و پاکسازی مردم رو تلکه کنید یا دعا فرقی نمبکنه اینجا ممنوعه    

تلکه چیه؟ این چه طرز حرف زدنه؟

خرداد ماه و دی ماه موقع امتحانات ۵۰ درصد تخفیف واسه کلاس های زبان و فیزیک و بقیه چیزا داره

تلکه چیه؟؟

2740

آره اخه من هم استاد سنگ شناسی هم زبان انگلیسی هم فیزیک هم استرولوژی و هم روانشناسم همه باهم منم توی پیج داره میگه اینارو همه رو باهم من دوره های انلاین و حضوریشو برگزار میکنم!!!