2737
2734

نه میکرو که کاشت نیست یه جور هاشورهست ولی خیلی طبیعیتر و شیکتر

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه بعدتحمل4روز حمام نكردن الان رفتم خيليش ريخت البته ارايشگر گفت 

اون زخماشو که میریزه.بعدم یه دوره ترمیم واره.بهت گفت پماد آ چشمی بزن؟باید تا ده روز بزنی روزی یه بار و اصلا زخماشو نکنی.من الان هفت ماهه میکرو کردم هنوز مثل روز اوله

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2728
اره عزيزم ميزنم پمادو

خب خوبه.دستکاری نکنی یه وقت

ترمیم برای همینه هر جاش که ریخته باشه یا مواد خوب نگرفته باشه دوباره میزنن.اینبار ثابت میمونه