2733
2734
عنوان

چن مشکل واشفتگی

54 بازدید | 7 پست

دوستان من چن نا مشکل دارم که یهویی هجوم اوردن بهم اولا کنکورنظام‌قدیم‌۱۴۰۰ هست یا فقطباید نظام جدید خوندا بشه دوم تازه نامزد کردم وخانوادم میگن ۳۰ میلیون میدن برا جهاز تواین اوضاع اخه چی بخرم با سی تومن موندم بخدا وسوم اینکه اخلاق نامزد ومن نمیخونه حس میکنم انتخاب عجله کردم میترسم برخی رفتار هاش ولی مهمترین ها برام بخش یک ودو مشکلاتمه بخش سه مفصلا بحث میکنم باهاتون ذهنم خیلی پخشه

اولی برو سازمان سنجش یا بزنگ مطمئن بشی. دومی هم سعی کن کار کنی یکم پول جم کنی بتونی چن تا جیز بخری سومی هم بیشتر تحقیق کن اگ مشکل داری با نامزدت یا حلش کن یا ی فکری براش بکن چون بحث ی عمر زندگیه

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
اولی برو سازمان سنجش یا بزنگ مطمئن بشی. دومی هم سعی کن کار کنی یکم پول جم کنی بتونی چن تا جیز بخری س ...

مرسی گلم بعد صفر قراره برم خونه زندگیم تو دوماه تواین اوضاع کرونا کجا کار کنم همه جا خطریه کاش کرونا نبود شماره سنجش میشه زنگ زد یعنی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740