2733
2739
عنوان

کی موافقه برا ترک دادن عادت بد شوهر

360 بازدید | 22 پست

ن ب عنوان قهر چند روزی ادم بره خونه مامانش؟؟

شوهرم از همه لحاظ عالیه

فقط برا ی موضوعاتی یکم تنبلی داره.‌‌..بخاطر همین همیشه ی خدا بحث داریم...الان ۳ روزه اومدم خونه مامانم البته کار داشتم و شوهرمم اوردم اما اون برگشت خونه و من با اینکه کارمو انجام دادم اما هنوز نرفتم پیشش

ب مامانمم گفتم ک یکم باهم بحث داریم البته ۵ ساله هیچی بهشون نگفتم و واقعا الان وقتش بود چون حس کردم داره بدتر میشه چون میدونست من ب خانوادم چیزی نمیگم

مادر هم زنگ زد بهش و یکم باش حرف زد حالا ک بعداز این همه سال پیش خانوادم ازش گلایه کردم شاید تو رو دروایسی درست بشه ولی فایده نداشته باشه میترسم

کسی همچین تجربه ای داره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

برا من درست شد😍

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

دکتر هلاکویی توو سری سخنرانی روانشناسی شخصیت این رو گفتن و حضار خندیدن...

گفتن بعضی ها مراجعه میکنن و میگن همسرم رو درست کن این عادت های بد رو داره ... گفتن بهشون میگم این همین طوری که هست خوبه عوضش کنی گرفتاری درست میشه، اینطوری بوده شما رو انتخاب کرده، درست بشه اون وقت دیگه شما رو نمی خواد...

.

فکر کنم با این تصور ازدواج کردن که بعد ازدواج طرف مقابل رو درست می کنیم،اشتباهه....

قهر کردن و رفتن اشتباه

مطرح کردن مسائل زندگی پیش والدین هر دو طرف اشتباه

زنگ زدن والدین به عروس یا داماد اشتباهه

وقتی ازدواج میکنیم یعنی اینقدر بالغ شدیم که خودمون مسئولیت زندگی مون رو به عهده بگیریم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706