2737
2734
عنوان

حالم بده نمیدونن چی خوبه چی بد؟

125 بازدید | 13 پست

من یه بچه دارم که خدا خواسته بود کلی شوکه شدم چون دانشجو بودیم ولی گفتم دیگه خدا داده و سنمم کم نیس خداروشکر تا جایی که در توانمان بود بهش میرسم بعد سالها تلاش و درس و اینا گفتم دومی رو هم بیارم هم غریبیم همه بچم خیلی تنهاست سعی کردیم اوضاع رو برای دوتا جور کنیم حتی گفتم شد مهاجر می کنیم با دوتا که زده دوقلو باردارم به خدا دارم دیوونه میشم نه تو ژنمون هست نه چیزی نمیخوام رو حرف خدا حرف بزنم ولی سه تا بچه‌ تو شهر غریب چجوری نگه دارم آیندشون چی؟میامم اینجا همش ناامیدی از آینده.چیکار کنم واقعا؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیز فقط خدارو شکر کن خیلی ها ارزوشونه

ببین میدونم به خدا داریم کسی که به هزار در زده و نشده و زندگیش رو برای خودش کرده جهنم.ولی من به عنوان مادر مسئولم واقعا حس میکنم اعصاب خیلی قوی میخواد من خودمو در حد سه تا نمیدونم. 

2728
حتما به صلاحت بوده عزیز شما ک از اینده خبر نداری خوشحال باش از خدا خواستی بیشترشم بهت داده الهی ک هر ...

آمین آمین اصلا بابت سلامتی‌شان نگرانم برام حتما دعا کنین.از سقط میترسم به خاطر خدا ولی میگم نکنه نتونم تامینشون کنم.

آمین آمین اصلا بابت سلامتی‌شان نگرانم برام حتما دعا کنین.از سقط میترسم به خاطر خدا ولی میگم نکنه نتو ...

اگه خدا در شما همچین توانی نمیدید این هدیه هارو بهت نمیداد از خودش کمک بخواه سلامتیشونم از خدا بخواه نگرانی و استرس شما ممکنه تاثیر منفی رو بچه ها بزاره بسپار به خودش و خودتو اماده کن و تصورات و فکرای مثبت باعث میشه خیلی برات سخت و غیر ممکن نیاد لباسای ست بخر سیسمونی اینا همش لذته در کنارش سختی هم دارع

2738

اسی جونم تبریک میگم انشاالله قدم نی نی های قشنگت پرازبرکت وخیر باشه  دوقلو‌ خیلی شیرین ولی سختیهای خودش داره توبارداری خیلی مراقب خودت باش همسرت هم باید کمک حالت باشه چون تو شهر غریبی ،توروخدا روزی هزار بار شکر کن که خدا این لیاقت درشما دیده و این هدیه های نازنین بهتون بخشیده   بچه اولتون چند ساله هستن ؟

چشم فقط شما هم دعا کنید خدا بچه های سالم و صالح بده بچه اولم۷ سالشه.

محتاجیم به دعا عزیزم ،این دعای قشنگ آرزوی هر مادریه  الهی خدا همه بچه ها رو برای پدرومادرشون نگه دار وهمچنین پدرومادرها برای اونها