2733
2734
عنوان

واسه 32 هفته 1800 گرم کمه؟ ؟

108 بازدید | 15 پست

یه بار دلم درد میکرد 27 هفته رفتم. 1100 گرم بود ولی الان 5 هفته گذشته 700 گرم زیاد کرده  البته یکی دو هفته نتونستم به خودم برسم دکتر هم گفت وزنت زیاد کمتر خوردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی پایین ترین حد نرماله

من ۳۲ هفته بودم سر دخترم ۲۲۰۰ بود بدنیا اومد ۴۲۰۰ شده بود 

زایمان منم طبیعی قشنگ جر وا جر شدم 

هرچی وزن بچه کمتر باشه زایمان راحت تری داری و اینکه بچه بعد دنیا اومدنش خوب بهش برسی تپلی میشه زود 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
اره پشیمونم گوش به حرف دکتر دادن گفت گرسنه ت میشه میوه بخور. .😳 

بنظرم 6 تا وعده بخور ولی کم کم

ماه اخر وزن میگیرن چیزای کبابی هم زیاد بخور

الان حداقل باید 2200 باشه 

اینم هست ولی میترسم بچه م ریز بشه پسره باباش همش میگه بچه درشت دلم میخواد

بچه درشت میشه از این به بعد به خودت برس 

بیشتر کباب و کله پاچه و سیرابی و بستنی و تنقلات بادوم گردو بخور درشت میشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
بنظرم 6 تا وعده بخور ولی کم کم ماه اخر وزن میگیرن چیزای کبابی هم زیاد بخور الان حداقل باید 2200 با ...

باشه ...دارم به خودم میرسم .چون دو ماه 8 کیلو زیاد کردم گفت خیلیه باید رعایت کنی

ممنون عزیزم .همین کوبیده و اینا یا کباب خانگی ؟

نه کباب تو خونه خودتون درست کنین 

انشالله اول بچه سالم بعدشم تپلی دنیا بیاد