2733
2739
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست
سلام مهسای عزیزم ❤ قطعا تو خوشبخت ترینی 🌺🌺🌺 قبول باشه  گلم🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد ...

سلام فرشته ی مهربونم

ان شاءالله ممنونم قبول حق باشه

برای شمام قبول باشه عزیزم خواسته های قلبیت قبول درگاه حق ان شاءالله

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
سلام عزیزم احسنت سروقت خوندی👏👏 ان شاءالله  حاجت روا بشی 🌹🌹 قبول باشه🌻 اللهم صل علی محمدو ...

ممنون از شما حاجت روا باشید انشاالله .

بعد نماز ظهر خیلی دلم خواست چله زیارت عاشورا شرکت کنم.اومدم سایت دیدم یه خانمی منو تو این گروه صدا کردن و نوشته بودن شما به واسطه شهدا دعوت شدین😭😭😭😭روز شهادت امام حسن عسگری بود اگه اشتباه نکنم.

امید که دست خالی از در خونه امام حسین برنگردم😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از شما حاجت روا باشید انشاالله . بعد نماز ظهر خیلی دلم خواست چله زیارت عاشورا شرکت کنم.اومدم ...

سلام عزیزم

بی حکمت نیست خیریتی داره شک نکن

امام حسین(ع) حتماااااا حاجت روات میکنه شک نکن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
2731
سلام فرشته ی مهربونم ان شاءالله ممنونم قبول حق باشه برای شمام قبول باشه عزیزم خواسته های قلبیت قبو ...

ممنونم عزیزدلم ❤ ان شاء الله 🌺🌺🌺

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ممنون از شما حاجت روا باشید انشاالله . بعد نماز ظهر خیلی دلم خواست چله زیارت عاشورا شرکت کنم.اومدم ...

ممنونم گلم 🌹

اون خانوم من بودم😊 اره عزیزم شهدا دعوتت کردن به این تاپیک وختم گروهی . ..چون من هم مثل شما تاپیکای الهه جان رو میخونم ومیدونم اونجام هرروز هستی اسمتو دیدم ازبین همه اسمها فقط چندنفر گلچین انتخاب شد اونم کارمن نبود کارخدا بود  حتتما حکمتی داره عزیزم وقطعا حاجت روایی 

گروه معنوی عالی ای هست این تاپیک،،، من دوماهه همراه این گروهم عالیه عالی میدونم ک حاجتامو میگیرم  شماهم قطعا حضورت بیحکمت نیست عزیزم 🌺🌺🌺🌹🌹🌹

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
ان شاءالله همه حاجت رواییم امضای امام حسین(ع) پای تک تک حاجاتتون دلتون شاد    

ان شاء الله   الهی امین🤲

🌺🌺🌺🌺

2738
 ۱💚 یاحسین انشاالله حاجت روایی همه اعضا و شفای همه بیماران

قبول باشه 🌹🌹ان شاءالله حاجت روا بشی عزیزم 🌺🌺🌺

الهی امین 🤲

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم ⚘

[QUOTE=161646049]سلام عزیزم با اومدنت خوشحالم کردی😊🌺🌺 ممنونم ازحضور گرمت🌷🌷 

سلام علیکم فدای شمابشم 😘

ان شاءالله هرچی خیرهست خداوند به شما وتمامی دوستان تاپیک عنایت فرماید🙏

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
ان شاءالله حاجت روا بشی عزیزم 🌺🌺🌺 قبول باشه 🌹🌹 محتاجیم ب دعا🙏 اللهم صل علی محمدوال محمد وعج ...

مرسی عزیز دلم انشاء الله حاجت روایی هممون😍برای حاجتت آیه الکرسی میخونم 😘😘❤❤

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
[QUOTE=161646049]سلام عزیزم با اومدنت خوشحالم کردی😊🌺🌺 ممنونم ازحضور گرمت🌷🌷  سلام علیکم فد ...

خدانکنه عزیزم ان شاء الله  زنده وسالم وپایدار باشی 😊🌺🌺

ان شاء الله  وهمچنین گلم🌺🌷🌻💐

مرسی عزیز دلم انشاء الله حاجت روایی هممون😍برای حاجتت آیه الکرسی میخونم 😘😘❤❤

ان شاء الله  گلم🌷

خیلی ممنونم ⚘راضی ب زحمتت نیستم همینکه دعام کنی برای ی دنیا ارزش داره😊🌺❤

ان شاء الله  گلم🌷  خیلی ممنونم ⚘راضی ب زحمتت نیستم همینکه دعام کنی برای ی دنیا ارزش داره ...

چ زحمتی عزیزم وظیفمه❤😘امیدوارم بیای خبر حاجت رواییتو بهمون بدی😍😍

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
چ زحمتی عزیزم وظیفمه❤😘امیدوارم بیای خبر حاجت رواییتو بهمون بدی😍😍

انقد حاجتای من زیاااده ک توهرتاپیکی بخوام ازبقیه دعام کنن یه طومار میشه😅😅😅 ولی شکرگزار خداوند هستم ومیدونم این خواسته هام براش خییلی کوچک هستن و حتما حکمتی داره این سنگریزه های مسیرراهم 😊 

لطف داری گلم 😘 شماهم اصلا ذره ای ناامیدی بخودت راه نده این بارهم با ایمان صددرصدی گرفتن حاجتت بخون عزیزم😘❤

2706