2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست
🥺🥺🥺شماخیلی خوبی کاش زودتر میومدم تواین تاپیک 😭😭😭😭😭حیف چله تموم شده

عزیز چله تموم شده ولی ماها داریم ادامه بدیم، شما هم اگر میخای با ما بخون گلم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم چجوری باید خوند؟

هر روز یا شب، بیشتر بچه ها شب میخونیم

یکبار زیارت عاشورا می‌خونیم، به نیت حاجت دلت گلم

دوست داشتی برای بقیه اعضا هم دعا میکنی

نیت کن شروع کن

من به راحتی به راحتی بالای 3 ماه هست هر روز و شب میخونم

انشاالله انشاالله که به زودی زود هم حاجت میگیرم 😍😍😍

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728
هر روز یا شب، بیشتر بچه ها شب میخونیم یکبار زیارت عاشورا می‌خونیم، به نیت حاجت دلت گلم دوست داشتی ...

چند بار باید خوند؟

حاجتتون چیه؟میگن جله حاجت میده چجوری حاجت میده؟

کاش ازاول میخوندنم 😭😭😭

خیلی وقتم‌کمه تا آزمونم بخدا هیچی نخوندم تروووامام حسین منو دعا کن گلم تروقران 

هر روز یا شب، بیشتر بچه ها شب میخونیم یکبار زیارت عاشورا می‌خونیم، به نیت حاجت دلت گلم دوست داشتی ...

انشاالله😘

خیلی خوشم اومد ازت گلم میشه درخواست دوستی بدی داشته باشمت 

میشه منو با اعضا آشنا کنی من نمیشناسمشون🥺🥺

چند بار باید خوند؟ حاجتتون چیه؟میگن جله حاجت میده چجوری حاجت میده؟ کاش ازاول میخوندنم 😭😭😭 خیلی ...

روزی یک مرتبه تا 40 روز، نیت کن روز اول

بعدم یادتون باشه اگر اگررررررر حاجت نگرفتید حتما خیر و صلاح در چیزه دیگه ای بوده براتون، خدا هیچ وقت برای بنده اش بد نمیخاد

انشاالله😘 خیلی خوشم اومد ازت گلم میشه درخواست دوستی بدی داشته باشمت  میشه منو با اعضا آشنا ک ...

من فقط با چند نفر آشنام که شبها میان اعلام میکنن

استاتر عزیز هم که برای هممون حکم خواهر دارن، انشاالله چند روز دیگه میان

2738
روزی یک مرتبه تا 40 روز، نیت کن روز اول بعدم یادتون باشه اگر اگررررررر حاجت نگرفتید حتما خیر و صلاح ...

وای نگو تروخدا باید قبول شم بخدا بار سوممه دارم آزمون میدم😭😭😭😭😭😭خدایا آبروی من درگرو قبولیمه تورو بحق آبروی حضرت زهرا قبول شم تو آزمونام 

خدایاااااااااااااااااااا

وای نگو تروخدا باید قبول شم بخدا بار سوممه دارم آزمون میدم😭😭😭😭😭😭خدایا آبروی من درگرو قبولیمه ت ...

انشاالله انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

وای نگو تروخدا باید قبول شم بخدا بار سوممه دارم آزمون میدم😭😭😭😭😭😭خدایا آبروی من درگرو قبولیمه ت ...

عزیزم تو یک تاپیک دیگه از زیارت مشلول حرف زدن، اتفاقا یکی گفت برای آزمون و امتحان خونده، قبول هم شده. 

یا دعای حرز حضرت زهرا 

لطفا با معنی بخون حتماااا

انشاالله انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالل ...

انشاءالله

منم برای شما این صلواتو میفرستم و برای اعضای دیگه کانالتون

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

گلم لطفا منو تو تاپیکات یاد کن برام دعا کنن اجرت با سیدالشهدا😘🥺

2706