2737
2734
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63623 بازدید | 12211 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام  السلام علیک یا حضرت زینب کبری سلام الله علیها&n ...

🌼🌼🌼
ماشاءالله
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
🌼🌼🌼

2740
سلام عزیزم 💕 😘 خوبی  اگر تو خصوصی بهم پیام دادید، من عذر میخام، سایت خرابه، اصلا پیام هام با ...

وعلیکم السلام عزیزم
🌼🌼🌼
برای حاجت روایی دل شما قطعا
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
🌼🌼🌼

علیک سلام گلم 😊 قبوله🌹🌹 ان شاءالله حاجت روا بشی عزیزم 🌺🌺🌺 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فر ...

ممنونم

سلامت باشید ان شاءالله

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
ان شاءالله  عزیزم 😊 خیلی خیلی ازت ممنونم گلم ⚘⚘ ان شاءالله  بزودی خبرخوش بهمون بدی🌺🌺

قربانت گلم😘انشاء الله😍

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

خوندم التماس دعا از همه ی دوستان 🙏🙏