2737
2739
عنوان

ختم۴۰ روز با زیارت عاشورا درایام محرم و اوایل ماه صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 63630 بازدید | 12211 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیر فردا بعد ازنیمه شب شرعی ۲ ساعت قبل ازنماز صبح  حتما بعدازنماز نیت وصدقه و زیارت خوانده بشه ...

ممنونم..متنو دوباره خوندم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
بار اول اونموقع که نمازم بخونی بقیش نه، بازم از خودشون بعد بپرسید چون خیلی ها ساعت 11 یا 12 میخابن ...

ممنونم عزیزم

عزیزم فقط شب اول اینطور هست  مرحله اول فردا بعدازنیمه شب شرعی ۲ ساعت قبل از نماز صبح  ۲ ...

ممنونم ،عذرشرعی دارم برا نماز 

روز اول میتونم نایب بگیرم؟

2740
@sahar5135     @anini   @آنجلینا70 @سجور   @7679saram ...

سلام عزیزم خیلی هم ممنون 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

دوستان عزیز 

فقط روز اول نماز داره؟

سلام استارتر لطفاً اسم منم بنویس برای آزادی همسرم از زندان و پرداخت بدهی‌ها منم میخونم

اون ساعت نمیتونم ولی طول روز حتما میخونم.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
@آرزوشکوه     سلام عزیزم .حالت چطوره خوبی؟ من همیشه توفکرت هستم نمیدونم همسرت آزاد شد یا ...

سلام ممنون عزیزم... هنوز آزاد نشدن.

حتماً شرکت میکنم شاید اینبار نظر رحمتشو شامل حال من و دخترم کرد

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.

سلام عزیزم چله زیارت عاشورا داریم از فردا شروع میشه توضیحات کامل و شرایطش صفحه۱۹۷هست بخون دوست داشتی شرکت کن

ان شاءالله یه بخت خوب نصیبت بشه و خوشبخت بشی به حق امام حسین(ع)

@miss_sepidhh    

عزیزم فقط شب اول اینطور هست  اولین زیارت  فردا بعدازنیمه شب شرعی ۲ ساعت قبل از نماز صبح&n ...

ممنون عزیزم 💞

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
2706