2752
2734
عنوان

به نیت ۱۱۰ نفر سوره سوره قدر+ایت الکرسی میخونم. هرکی حاجت داره بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

التماس دعا لطفا واسه من و عزیزانم دعا کن ان شاالله خیر ببینی 🙏💚💙🌹🌹 @چمنگل   @تبسم_آس ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم🥰🌹

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
@golsaeen     @آناعشق     @جیکجیک     @زویش    &nb ...

الهی خیر ببینید 🌺🌺

اسی حاجتت روا گلم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
التماس دعا لطفا واسه من و عزیزانم دعا کن ان شاالله خیر ببینی 🙏💚💙🌹🌹 @چمنگل   @تبسم_آس ...

ممنون عزیزم که همیشه بیادمی❤❤❤خیر ببینی 

استارتر التماس دعا

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

امروز اولین روز ورودم به نی نی سایته گره ای افتاده به کار و زندگیم اومدم اینجا که التماس دعا بگم  دعا کنید واسم😔😘

کرمان🖤باز هم عزادار این خانه ایم💔 آه از غمی که تازه شود با غمی دگر

فدااات شم عزیزم😙😙

استارتر حاجتت روا به حق اباعبدالله🌺

برای موفقیت من تو کنکور ۱۴۰۰ دعا کن لطفا

برای عاقبت به خیری داداشم و خوب شدن زندگی آبجیم هم دعا کن ...مرررسی🌸

وبرای شفاء مریضا هم دعا کن لطفا❤

همه مریضای سرطانی و کسانی که کرونا دارن و کسانی که دکتر جوابشون کردن😢😢

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706