2733
2739
عنوان

بورس

50205 بازدید | 500 پست

سلام دوستان از تجربیات و ترفندهای بورسیتون بیزحمت بگید 

ک همگی با هم سود کنیم و ضررهامون کم بشه

ما اینجاییم برای کمک ب هم دیگه 

#همگی_مهربان_هستیم

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

عزیزم من با سودهای بورسیم طلا میخرم و از هر دوش خداروشکر سود خوبی کردم

از این کاناله اموزش میبینم و سیگنال میگیرم و قیمت طلا هم بهمون میگه ک کی بخرید و کی نخرید و...

https://t.me/BourseBaSherafat

اگه واست مفید بود واسم دعا کن

عزیزم من با سودهای بورسیم طلا میخرم و از هر دوش خداروشکر سود خوبی کردم از این کاناله اموزش میبینم ...

اینو عضوم عزیزم 

بله کانال خوبیه 

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعا کن پولام ب امدازه خونه دلخواهم بشه  دارم بهش نزدیک میشم😍

عزیزم ان شالله هر چه زودتر بخریش 

چقدر سود کردی ک اندازه یه خونه شده؟

عزیزم ان شالله هر چه زودتر بخریش  چقدر سود کردی ک اندازه یه خونه شده؟

ممنون

یه مقداری داشتم تقریبا مصف خونه مورد نظرم میخاستم با وام و...بقیش جور کنم و بخرم 

ب پیشنهاد دوستان توی بورس سرمایه گذاری کردم و با ب موقع خریدن و فروختن سود کردم 

حالا یکمی دیگه کم دارم ،خداکنه سود کنم و بخرمش

من ۵ سال پیش وارد بورس شدم اون موقع بورس خیلی پر رونق نبود ولی باز سود داشت، اصلا هم به پولم دست نزدم فقط سهم فروختم سهم خریدم، سهام کرمان، خپارس، شگویا، و همین سهام دولتی شستا خیلی سود کردن، پولم از ۵ سال پیش چیزی حدود ۱۰ برابر شده، ولی واقعا اینقدر تورم هست که نمیشه سر این حباب حساب کرد، دارا یکمم خریدم که هنوز نیومده پرتفویم

عزیزم من با سودهای بورسیم طلا میخرم و از هر دوش خداروشکر سود خوبی کردم از این کاناله اموزش میبینم ...

خوشبحالت که انقد توش ماهری که اینکارارو میکنی

یسوال؟صندوق ابان یکم میخواد بیاد توبانک رفاه

بنظرت سودش چطوره؟

2740

خواهرشوهر من ۲۰۰ میلیون رو کردن ۱۰ میلیارد😳

سهاماشون حکشتی بیشترین سهم

شتران

حفارس

شبندر شپنا و نفتی ها و فولاد 

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

کسی از شبندر چیزی میدونه؟؟

نمیدونید چی میشه؟

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله...