2737
2739
عنوان

رب خونگی امسال کیلو چند میفروشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 133 پست
کجا هستید  آخه دنبال رب مطمین هستم

من خودم تهرانم.الان خالم درست میکنه.عالی.تمیز.وسواسیه.فکر کنم 25 .گفتم بپرسم حالا از بیرون

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
۱۲، مگه میشه،از کجا؟؟؟ من پارسال کیلویی ۲۵ گرفتم

این آقا خیلی منصف هستن چون مشتریم زیاد دارن قیمت پایینتر میدن

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کدوم شهرید؟قیمت نرمال چنده کلا الان

پارسال اینجا شونزده تا بیست تومن بود امسال فک کنن هنوز نپختن ولی از اونجایی که قیمت گوجه زیاد با پارسال فرق نمیکنه احتمالا همین حدود باشه 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
من خودم تهرانم.الان خالم درست میکنه.عالی.تمیز.وسواسیه.فکر کنم 25 .گفتم بپرسم حالا از بیرون

قیمت همینه من اصفهانم بعضی ها تا ۳۰ هم میفروشن

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2740
گلم میگی چجور درست میکنید شما

الان که دیگه خیلی راحت شده حتی تو میدون دستگاه هست ابشو میگیره.فقط بیار بزار رو گاز.تمام

قزوین... الان چندساله هم خودم هم مادرشوهرم ازشون میخریم کلی مشتری داره میگه اگه حتی اندازه1قاشق کپک ...

کجای قزوین ادرس میدی یا عکس رب میذاری ببینیم

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
الان که دیگه خیلی راحت شده حتی تو میدون دستگاه هست ابشو میگیره.فقط بیار بزار رو گاز.تمام

نه بابا خیلی درد سر داره یه عالمه گوجه را باید تمیز بشوری بعد ببری بیرون آب بگیرن بعدم پختنش طولانیه و مواظب باشی ته نگیره

اللهم عجل لولیک الفرج
کجای قزوین ادرس میدی یا عکس رب میذاری ببینیم

عزیزم مادرشوهرم شماره اون آقارو داره من نمیشناسمش... امروزم سایت خرابه عکس لود نمیشه

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
نه بابا خیلی درد سر داره یه عالمه گوجه را باید تمیز بشوری بعد ببری بیرون آب بگیرن بعدم پختنش طولانیه ...

پارسال ما گذاشتیم واقعا واقعا راحته.

شوهرم دوست نداره اونجوری سنتی دوست داره درست کنم

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2706